20. 03. 2017 11:05 | BRATISLAVA/ bety.cz

Čo váš čaká tento týždeň? Horoskop pre všetky znamenia

Platonická láska Kozorožcov môže prerásť do obrovskej zamilovanosti.

Dvojica na rande.
Dvojica na rande. Foto: shutterstock.com/Poznyakov

Kozorožci môžu tento týždeň získať svoj idol. Váhy môžu zrealizovať všetky rodinné plány. Raci sa zase cítia využívaní. A čo čaká ostatné znamenia? Píše bety.cz.

BARAN

V súčasnosti ste so sebou veľmi spokojní. Opačné pohlavie preto priťahujete ako magnet. Sebaistota a dobrá nálada z vás priam sršia. Je to dané predovšetkým vaším spokojným partnerským životom. Nápadníkov preto budete musieť sklamať.

BÝK

Pre vaše okolie budete jedna veľká záhada. Oriešok, ktorý nie a nie rozlúsknuť. Aj keď je to do istej miery náhoda a vy sami ste sa o to ani neusilovali, uvidíte, že to bude príjemný pocit. Ostatných budete priťahovať ako magnet a pozornosť si náležite užijete.

BLÍŽENCI

Na kolegu v práci sa budete môcť spoľahnúť. Uľaví sa vám, pretože si veľmi dobre uvedomujete, že vzájomná dôvera v pracovnom kolektíve je potrebná. Spolupracovníci vás našťastie presvedčia o tom, že by vás nikdy v ničom nesklamali.

RAK

Budete mať pocit, že pre svoju rodinu predstavujete len zdroj financií. Pokiaľ si pripadáte tak, že vás len využívajú, nebojte sa im to dať najavo. Vôbec si totiž neuvedomujú, že by niečo mohlo byť zle. Uvidíte, že vás potom veľmi rýchlo presvedčia o opaku.

LEV

Nachádza sa váš milostný život v útlme? Aj keď máte možno výčitky, verte, že sú zbytočné. Preto sa nesnažte predstierať vášeň. Partner by spoznal, že niečo nie je v poriadku. Omnoho lepšie bude vyložiť karty na stôl a priznať, že len nemáte chuť.

PANNA

Pokiaľ plánujete v najbližšom čase uzavrieť kontrakt či akúkoľvek inú zmluvu, buďte na pozore. Mohlo by sa totiž ľahko stať, že sa zaviažete k niečomu, čo vlastne nechcete. Preto s akýmkoľvek záväzným krokom radšej ešte počkajte. Máte predsa čas.

VÁHY

Konečne budete mať možnosť zrealizovať všetky rodinné plány. Nebudete preto váhať ani minútu a rozhodnete sa konať. Za určité veci nebudete ľutovať dať peniaze a dobre urobíte. Uvidíte, že vaši blízki budúcu zmenu ocenia. A čo viac, budú nadšení!

ŠKORPIÓN

Vaša polovička začne neuvážene zasahovať do rodinného rozpočtu, čo vám bude proti srsti. A dáte to rázne najavo. Pripravte sa preto na menšiu výmenu názorov. Napriek tomu, že ste presvedčení o svojej pravde, nebojte sa pristúpiť na kompromis.

STRELEC

V zamestnaní budú od vás tento týždeň vyžadovať takmer nadľudské výkony. Nedá sa ale povedať, že by vás to zlomilo alebo otrávilo. Aj keď vás čaká veľké psychické napätie, vyjdete z toho posilnení a predovšetkým neporazení. Všetkým ukážete, čo vo vás vlastne je.

KOZOROŽEC

Platonické lásky môžu prerásť do obrovského zamilovania. Nebojte sa preto konať a dať svojmu idolu najavo, že oňho máte záujem. Možno budete príjemne prekvapení vývojom situácie. Faktom je, že bez iniciatívy sa zmeny nedočkáte. Dôverujte si.

VODNÁR

Nevedomky budete pomáhať darebákom, ktorí si vašu láskavosť v žiadnom prípade nezaslúžia. Ale nemá cenu sypať si popol na hlavu. Neexistuje totiž človek, ktorý by nenaletel klamárovi. Berte túto skúsenosť ako veľmi cenné ponaučenie do budúcnosti.

RYBY

Riešili ste doteraz s partnerom rozbroje, lebo ste sa na niečom nedokázali zhodnúť? V pondelok bude všetko zažehnané a všetko bude v poriadku. Nezadaní sa dočkajú osoby, ktorá im na prvý pohľad nič nepovie, ale na ten druhý mienku o nej prehodnotia.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?