16. 04. 2017 18:06 | USA/ nt

Krásne dievča sa neholilo nikde viac ako rok a teraz sa ukázalo verejnosti

Morgan by si želala, aby každý v sebe objavil aj vnútornú krásu.

Morgan sa neholila viac ako rok
Morgan sa neholila viac ako rok Foto: Instagram/ i_am_morgie

Fitnes blogerka sa podelila s fanúšikmi o fotografie, na ktorých je zachytená s chlpatými nohami či podpazuším a dúfa, že inšpiruje aj ostatné ženy k prirodzenej kráse. Morgan Mikenas, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 7000 fanúšikov sa pochválila aj premenou svojho tela po tom, ako začala zdravo žiť a cvičiť. Píše The Sun.

Morgan sa podelila aj o nepekný zážitok z detských čias. Keď mala 12 rokov, jej spolužiačky sa jej vysmievali pre jej chlpaté nohy. To ju rozhnevalo. Utekala zo školy domov a požiadala mamu, aby ju naučila, ako sa má správne oholiť.

Zdroj: Instagram/ i_am_morgie

Minulý rok sa však rozhodla, že vyhodí žiletky a nechá to na prírodu. Od roku 2016 si neoholila nohy, podpazušie a ani ostatné časti tela. Svoje rozhodnutie vysvetlila vo videu na YouTube.

"Jeden z hlavných dôvodov, prečo som sa prestala holiť je, že to zaberá veľa času. Jedného dňa som si položila otázku, prečo to vôbec robím? A keď sa oholíte a začnú vám rásť chĺpky, tak vás to svrbí, pichá to a je to nepríjemné. Takže to je ďalší dôvod," hovorí vo videu.

Zdroj: Instagram/ i_am_morgie

"Nejde mi o to, aby sa teraz celé ľudstvo prestalo depilovať. Len chcem inšpirovať ostatných, čo sa chcú cítiť pohodlne," dodala mladá žena, ktorá sa stará o deti a učí ich plávať.

Z reakcií detí, keď ju uvideli v plavkách, bola v šoku. Povedali jej, že vyzerá ako muž. "Ako učíme naše deti, keď to takto vnímajú? Dokonca som videla malé tretiačky s oholenými nohami," povedala Morgan.

Zdroj: Instagram/ i_am_morgie

Čo si Morgan želá najviac? Aby všetci objavili svoju prirodzenú krásu. Nielen vonkajšiu, ale aj vnútornú.

"Byť iný je normálne. Byť odlišný je dobré. Je to o slobode. Sme jediní svojho druhu a v tom tkvie naša sila. Prijmite to, čím sa líšite a buďte jednoducho šťastní," odkazuje Morgan.

Zdroj: Youtube/ Connor Eveland and Morgan Mikenas


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?