21. 04. 2017 06:00 | VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Je toto vhodné? Žena upozornila matku, aby neprebaľovala dieťa na stole v reštaurácii

Mamička sa bránila, že šlo len o ocikanú plienku.

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Na diskusnom portáli pre matky Mumsnet sa istá zhrozená žena podelila o svoj nepríjemný zážitok. Chcela sa uistiť, že sa zachovala správne. Píše The Sun.

V reštaurácii spojenou s umeleckou galériou si vychutnávala pečené zemiaky, keď si všimla, že pri susednom stole žena vyložila dieťa na stôl a začala ho prebaľovať.

"Ostala som v šoku a keď som sa na nich pozerala s údivom, jedna zo žien sa ma opýtala, že čo mi prekáža. Tak som sa ich spýtala, či je fakt nutné prebaľovať dieťa na stole v reštaurácii. Na to sa ma mamička opýtala, či mám deti. Odpovedala som jej, že mám dve deti. Bránila sa, že si neuvedomila, že sa pozerám. Tak som jej odpovedala, že je to skôr vec hygieny. Tak sa zase bránila s tým, že šlo len o ocikanú plienku. Pri tom miestnosť na prebaľovanie detí bola asi desať krokov od stola," opísala žena s nickom Catsize.

Spýtala sa ostatných mamičiek na diskusnom fóre, či právom vybehla na ženu prebaľujúcu svoje dieťa. Dočkala sa aj podpory. Väčšina žien súhlasila, že vymieňať plienku na stole v reštaurácii je skutočne nevhodné.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?