16. 05. 2017 11:51 | AUSTRÁLIA/ nt

Mala sex s viac ako 10-tisíc mužmi, väčšinou ženatých. Toto je dôvod ich nevery

Je rada, že už je mimo z tohto biznisu a teraz učí ženy, ako porozumieť mužom a zlepšiť ich vzťahy.

Mala sex s viac ako 10-tisíc mužmi, väčšinou ženatých. Toto je dôvod ich nevery
Mala sex s viac ako 10-tisíc mužmi, väčšinou ženatých. Toto je dôvod ich nevery Foto: Facebook/ Gwyneth Montenegro

Bývalá luxusná spoločníčka Gwyneth Montenegro odhaľuje zákulisie svojej práce, o ktorom napísala aj knihu. V nej prezradila, že spala s viac ako 10-tisíc mužmi. V Austrálii patrí medzi sexuálne pracovníčky s najväčším množstvom klientov. Za jednu noc si pýtala aj 2000 dolárov. Píše mirror.co.uk.

Po 12 rokoch v tomto priemysle prezradila, že väčšina mužov nemala vôbec záujem o tvrdý sex a netradičné praktiky. Išlo o klasiku a mnohí z klientov si takto kompenzovali problémy vo vzťahu.

Tridsaťdeväročná Gwyneth, ktorá vyrastala v kresťanskej rodine a ako dospievajúce dievča sa stala obeťou skupinového znásilnenia, tvrdí, že mnohým klientom šlo len o to, aby sa znovu cítili ako muži.

"Nechcem byť zase taká bezstarostná, že by som z toho vinila feminizmus. Myslím si však, že už je veľa situácií, v ktorých sa muži necítia dostatočne mužnými," povedala pre new.com.au.

Je rada, že už je mimo z tohto biznisu a teraz učí ženy, ako porozumieť mužom a zlepšiť ich vzťahy.

V roku 2014 prezradila, že sa stala závislou na luxusnom životnom štýle a tiež aj kokaíne. Tvrdí, že do temných hlbín sexuálneho priemyslu ju dostala šikana v detstve a nízka sebaúcta.

"V škole ma šikanovali, pretože som bola veľmi plachá a introvertná. Bola som ľahký cieľ. Mala som nízke sebavedomie a pocit, že nie som dosť dobrá. Bola som len obyčajné dievča, ktoré keby okolo vás prešlo po ulici, tak by ste nepovedali, že pracujem ako eskortka," povedala Gwyneth.

Zatiaľ čo mnohí jej priatelia sa stali právnikmi a lekármi, ona sa ocitla v sexuálnom priemysle. Po každom stretnutí s klientom si všetko zapísala do denníka. "Začalo sa to ako vtip. Myslela som si, že toto mi pomôže všetko zvládnuť," okomentovala a povedala, že nemala v pláne vydať knihu.

Deväťdesiat percent jej klientov tvorili ženatí muži. Gwyneth však necíti vinu a tvrdí, že pravdepodobne zachránila ich manželstvá. "Je to jednoduché. Muž vás nepodvedie, pokiaľ dostane v sexe všetko, čo chce. Len preto, že sa oženili, nevypnú v sebe biologickú túžbu po sebe. A keď im manželka sex odopiera, vyhľadajú ho inde," povedala.

"Muži nepodvádzajú preto, lebo môžu. Podvádzajú, pretože uspokojujú svoju biologickú potrebu," dodala.

Priznáva, že jedným z jej najlepších klientov, pokiaľ ide o výkon, bol 84-ročný muž. "Niekoľko rokov som vylepšovala svoje schopnosti. Nie je to len o pohlavnom orgáne, ale tiež som musela spoznať fantázie klienta a byť aj dobrou poslucháčkou," povedala Gwyneth.

Priznala, že výhodou takejto práce sú výlety, dovolenky, drahé večery, luxusné šaty a doplnky. Ale žena, ktorá pracuje ako spoločníčka, v skutočnosti vedie dvojitý život a o svojej práci nemôže nikomu povedať.

"Bola som veľmi osamelá, izolovaná, mala som len niekoľko priateľov," prezradila žena, ktorá aj preto skončila na kokaíne, alkohole a liekoch na predpis.

Až automobilová nehoda, kedy len o vlások unikla smrti, ju prinútila zamyslieť sa nad svojím životom. V nemocnici povedala rodičom pravdu o jej živobytí. Po zotavení chodila na letecké kurzy a dnes pracuje ako pilotka.Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?