15. 06. 2017 06:00 | BRATISLAVA/ nt

9 typov žien, ktoré si žiadny muž nikdy nevezme

Z prieskumu, ktorý uskutočnili odborníci medzi tisíckou mužov, vyplynulo, že existujú typy žien, ktoré si nikdy nevezmú.

zúrivá žena
zúrivá žena Foto: Shutterstock.com

Pokiaľ patríte k jednému z týchto typov žien, mali by ste sa nad sebou zamyslieť. Teda v prípade, že sa chcete raz vydať. Z prieskumu, ktorý uskutočnili odborníci medzi tisíckou mužov, vyplynulo, že existujú typy žien, ktoré si nikdy nevezmú. Píše o nich prozeny.blesk.cz.

"Šéf" v nohaviciach

Tento typ ženy si obvykle vždy poradí sám. Má to jednoducho zakódované v DNA. Keď sa s ňou nejaký muž zoznámi, spočiatku vyzerá táto jej vlastnosť roztomilo, ale akonáhle uplynie pár mesiacov a ona sa stále správa k partnerovi tak, akoby to bol jej neposlušný žiak, tak muž radšej utečie. Nie ešte aby si ju vzal.

Zahrávam sa s tvojím srdcom

Táto žena si myslí, že len vtedy, keď sa bude hrať so svojím potenciálnym partnerom a nikdy mu nedá priamo najavo, čo si myslí a čo cíti, si ho tiež aj získa. Iste, muži spočiatku neočakávajú vyznanie lásky, na druhej stran však túžia po úprimnosti. Pokiaľ sa teda nebudete správať úprimne, verte, že vám chlap radšej ukáže dvere.

Chcem ťa zmeniť

Tieto ženy číhajú všade. Sú to tie, s ktorými sú muži najčastejšie. A taktiež je ich najviac. Samozrejme sú aj takí, ktorí takú ženu chcú a dokonca aj potrebujú. Ale väčšina mužov netúži po bytosti, ktorá ich chce od základu zmeniť. Jeho šatník, jeho zvyky, jeho priateľov, jeho koníčky, jeho humor - jednoducho všetko. Dámy, pokiaľ to robíte, radšej na sebe zapracujte. Buď niekoho milujete takého aký je alebo ho pustite k vode.

Podozrievavá žiarlivka

Ak robíte svojmu priateľovi žiarlivostné scény ako v divadelnej hre, potom verte, že to dlho nevydrží. Iste, štipka žiarlivosti je v poriadku, ale nič sa nemá preháňať. Nedôverčivé ženy, ktoré sa neustále hrabú v každej drobnosti a hľadjú dôkaz nevery, nie sú pre mužov žiadna výhra. keď takú ženu stretne muž prvýkrát, vidí v nej možno úbohé dievča, ktoré v minulosti prežilo veľa zlého. Akonáhle sa ale tieto dôrazné žiadosti z jej strany budú stupňovať a opakovať, nie je iná možnosť ako rozchod. Nie každý muž je zločinec, tak si to dámy, uvedomte.

Žije len pre vás a nič iné ju nezaujíma

Aj toto je na začiatku celkom príjemné. Muž je rád, že s ním chce žena byť stále a urobí, čo mu na očiach uvidí. Ale veľmi skoro ho to začne otravovať. Nikto nemá právo dusiť toho druhého, každý potrebuje dostatok slobody. A žena, ktorá nemá svoje vlastné koníčky a svoj život, nie pre manželstvo vhodná.

Hľadá vo vás otca

Tento typ žien obvykle randí so staršími mužmi, v ktorých hľadajú otca. Málokedy priateľa či manžela. Spočiatku by sa taký muž mohol tešiť z toho, že jeho priateľka čaká, kým jej čokoľvek schváli a odpovie na všetky jej otázky, ale skoro si uvedomí, že chce sex so skutočnou ženou, nie s niekým, komu v duchu hovorí "ocko".

S matkou hovorí o všetkom a každý deň

Táto žena má mamu na telefóne snáď aj v noci v posteli. Ráno vstáva s telefónom pri uchu, aby ju pozdravila a zverila sa jej s tým, ako veľmi je ten jej chlap úžasný. Rovnako jej zavolá aj keď sa potrebuje v niečom rozhodnúť. Áno, aj tieto ženy sú spočiatku roztomilé, pretože to pôsobí tak, že má veľmi dobré vzťahy s rodinou. Ale čoskoro zistí, že to je až priveľmi dobrý vzťah a že mať jej mamu doma neustále je na nevydržanie.

Nemala by som to hovoriť, ale...

Tieto slečny milujú klebety a rady hovoria o iných ľuďoch za ich chrbtom. Môže to byť síce podané humornou formou, ale tieto anekdory skoro omrzia. Navyše, prečo by mal muž túžiť po manželke, ktorá zrejme rada ohovorí aj jeho?

Toto ja nejem...

Keď sa s ňou muž prvýkrát stretne, zamyslí sa a povie si: "Aha, táto žena mi asi nikdy nestučnie, to je super." Lenže keď je neustále vyberavá v jedle, dokonca aj v prípade, keď ju muž pozve na večeru, nikdy sa nevzdá svojho stereotypu. Skoro si muž uvedomí, že jesť s niekým, kto neje, vlastne nie je zábava. Navyše, mať doma ženu, ktorá nevarí, aby náhodou nepribrala - to nie. Muži milujú jedlo a majú radi aj ženy, ktoré si aspoň z času na čas doprajú nejaký ten dezert.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?