14. 06. 2017 10:08 | VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Z krásnej mamičky urobil jej priateľ takmer kaliku. Fotky sú len pre silné povahy

Muž ju brutálne napadol v prítomnosti jej štvorročného syna.

Z krásnej mamičky urobil jej priateľ takmer kaliku. Fotky sú len pre silné povahy
Z krásnej mamičky urobil jej priateľ takmer kaliku. Fotky sú len pre silné povahy Foto: Athena Pictures/REX/Shutterstock/Profimedia.sk

Dvadsaťdvaročnú Britku Jennu Thomas brutálne napadol jej priateľ. Jamie Webber zaútočil na mladú ženu u nej doma v Newporte v južnom Walese. Vrhol sa na ňu, keď spala a v náručí mala jej štvorročného syna Romea. Píše The Sun.

Jenne sa podarilo mu vyvliecť, rozraziť okno a kričať o pomoc. Strhol ju však späť a udrel ju znovu. Webber sa mal takto rozzúriť práve kvôli Romeovmu biologickému otcovi. 

profimedia-0334365164.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

"Nakoniec sa mi podarilo preskočiť posteľ a utiecť dolu. Vybehla som na ulicu a kričala o pomoc. Jamie ma ale dobehol a uhryzol ma do ucha," povedala mladá žena polícii. Niektoré momenty má rozmazané, ale pamätá si, že všade bolo veľa krvi.

profimedia-0334365250.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Dobehla k susedom, ktorí jej zachránili život. Jej priateľ odišiel z miesta činu. Jennu odviezli do nemocnice, kde jej ošetrili všetky rany.

profimedia-0334365120.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Mladá matka sa bojí vrátiť domov, pretože jej priateľ je na úteku a hľadá ho polícia. Aj tak však našla toľko odvahy, aby prostredníctvom svojho príbehu upozornila na problematiku domáceho násilia.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?