Správy z vášho kraja:
15. 06. 2017 09:00 | BRATISLAVA/PR článok

Nenechajte si ujsť AVON Pochod proti rakovine prsníka!

Tento rok prináša aj novinky.

AVON Pochod
AVON Pochod Foto: AVON
AVON Pochod
AVON Pochod
AVON Pochod

Nenapodobiteľná atmosféra a skvelý program už v sobotu 17. júna ovládne naše hlavné mesto! Spoločnosť AVON Cosmetics organizuje už 9. ročník AVON Pochodu proti rakovine prsníka, ktorý tento rok prinesie hneď niekoľko skvelých noviniek.

Tradičné ružové podujatie sa koná v areáli Východnej terasy na Bratislavskom hrade, kde už od 10:00 hodiny bude prebiehať detský a od 12:00 hodiny program vhodný pre všetky vekové kategórie.Na hlavnom pódiu sa predstavia známy interpreti a skupiny. Už o 12.45 hod. návštevníkom zahrajú kapely Korben Dallas, Polemic Campana Batucada - bubnová show, ktorých uvedie moderátor Milan „Junior" Zimnýkoval.

Po pochodevystúpi skupina POPS ft. Lukáš Adamec a o 17.00 h na pódiu zažiari speváčka Jana Kirschner.

Neodmysliteľnou súčasťou programu je aj samotný pochod ulicami historického centra. Ten bude štartovať o 14.30 h, kedy sa ružový dav vyberie do hlavného mesta s cieľom upriamiť pozornosť na boj za zdravé prsia. Trasa nie je bezbariérová, ale ani náročná.

Vstupenkou na samotné podujatie je Tričko proti rakovine prsníka 2017, ktoré je v ponuke v dámskom, pánskom a detskom prevedení. Tričko si môžete kúpiť na mieste podujatia. Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a na Facebook-ovom profile Avon proti rakovine prsníka.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?