15. 06. 2017 12:39 | USA/ nt

Najnovší trend ženského tela: Obrys brucha v obtiahnutých šatách

Pomáha ženám, aby vnímali svoju postavu oveľa pozitívnejším spôsobom a nestresovali sa pre svoje telesné proporcie.

Trendom je črtajúci sa obrys brucha
Trendom je črtajúci sa obrys brucha Foto: Instagram/ _selfloveclub_

Bohužiaľ, nielen v móde, technológii či hudbe sa šíria trendy, ktoré ľudia nasledujú, ale aj v telesných proporciách. Internetom sa už roky šíri, že iba vtedy je žena správne štíhla, keď má medzeru medzi stehnami. Alebo len vtedy má ideálnu veľkosť a pevnosť poprsia, keď pod prsníkom neudrží ceruzku. To všetko sa týkalo štíhlosti.

Našťastie sa internetom šíri trend, ktorý pomáha ženám, aby vnímali svoju postavu oveľa pozitívnejším spôsobom a nestresovali sa pre svoje telesné proporcie. Ide o obrys brucha. Píše Independent.co.uk.

Je to tak. Skutočnosť, že sa vám črtá brucho spod obtiahnutých šiat či sukne už nie je niečo, za čo by ste sa mali hanbiť, ale niečo, na čo by ste mali byť pyšné.

Väčšina žien, dokonca aj tých štíhlych, má zaoblené bruško. Mnohé z nás sa vyhýbajú oblečeniu, ktoré ho zvýrazní alebo sa ho pokúša maskovať sťahovacou spodnou bielizňou, aby vytvorili dojem totálne plochécho brucha. Akoby bolo zakázané mať trochu tuku v oblasti brucha.

Mnoho žien nás prostredníctvom svojich fotiek na Instagrame povzbudzuje, aby sme milovali naše brušká a odhalili ich obrysy.

Jednou z nich je aj žena, ktorá si na sociálnej sieti hovorí SelfLoveClub a sleduje ju viac ako 26-tisíc užívateľov.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?