19. 06. 2017 16:00 | SYDNEY/zv

Pri prvom tehotenstve na ňu ukazovali prstom. Pri druhom sa nič nezmenilo

Budúca dvojnásobná mamička aj v 26. týždni boxuje. Nie každý to chápe.

Chontel Duncan.
Chontel Duncan. Foto: Instagram/chontelduncan

Austrálska fitnesska a modelka Chontel Duncan počas prvého tehotenstva často zapĺňala titulky novín a portálov. Počas tehotenstva totiž nijak nezmenila životosprávu a ešte aj v deviatom mesiaci dvíhala činky. Tento rok opäť nosí pod srdcom dieťa a jej prístup je rovnaký. Ľudia si na fittehotenstvo evidentne nezvykli, stále sa na ňu pozerajú skrz prsty.

Budúca 28-ročná dvojnásobná mamička na svojom Instagrame zverejnila video, na ktorom cvičí thajský box spolu s manželom. Kondičku má lepšiu ako ženy, ktoré nie sú v požehnanom stave. Chontel je momentálne v 26. týždni tehotenstva. Pred týždňom zverejnila porovnávaciu fotku prvého a druhého tehotenstva. Podľa jej slov má teraz väčšie prsia, inak tam nevidí žiaden rozdiel.

Zdroj:Instagram/chontelduncan

Napriek tomu, že jej prvé dieťa sa narodilo zdravé a krásne, niektorí komentujúci si stále myslia, že to s cvičením preháňa a mala by sa lepšie stravovať. O fittehotenstve kolujú rôzne názory. Sami doktori ale potvrdzujú, že ak sú matka a dieťa zdravé, cvičia zväčša vlastnou váhou a všetko robia s mierou a pod dohľadom lekára, nič im nehrozí.

Prvé tehotenstvo vs. druhé.

Zdroj:Instagram/chontelduncan

Zdroj:Instagram/chontelduncan

Zdroj:Instagram/chontelduncan

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?