16. 07. 2017 15:01 | MISSISSIPPI/TV Markíza

Po takejto láske túži každý. Na milovanú ženu nedokáže zabudnúť ani roky po jej smrti

Charles verí v lásku, ktorá pretrvá navždy. Svoju ženu, ktorá zomrela v roku 2011 po 60 rokoch manželstva, miluje dodnes.

Múzeum lásky.
Múzeum lásky. Foto: APTN

Múzeum lásky venované jednej jedinej žene. Americký senior si chcel uctiť svoju zosnulú manželku. Pozrite sa, čo vytvoril vlastnými rukami.

Sympatický bývalý poštár z Mississippi je známy široko-ďaleko, a to najmä vďaka svojej dosť nezvyčajnej záhrade, ktorá púta pozornosť okoloidúcich. Ešte zaujímavejší je ale interiér jeho domu.

"Keď som sa na ňu po prvý raz pozrel, bolo to, ako by ma zasiahla elektrina. Asi to bola láska," spomína Charles Evans.

Charles verí v lásku, ktorá pretrvá navždy. Svoju ženu, ktorá zomrela v roku 2011 po 60 rokoch manželstva, miluje dodnes. Trval na tom, že si Louise zaslúži viac ako len náhrobný kameň. Preto jej vytvoril jedinečné múzeum.

"Toto je zbierka našich spomienok," hovorí.

Je tu napríklad šamlík, ktorý používal, keď pracoval ako čistič topánok. Pretože práve pri tejto práci svoju manželku spoznal. Nájdete tu ale aj ich obľúbené platne s hudbou, na ktorú spolu radi tancovali. A samozrejme, nespočetne veľa fotografii.

Príbuzní mu hovoria, aby žil v prítomnosti, aby sa netrápil smútkom zo straty milovanej ženy. Charles ale hovorí, že to cíti inak.

"Ja netrpím. Len si pripomínam krásne spomienky," dodáva.

Múzeum rozhodne nie je lákadlom pre obyčajných turistov, nikde nemá žiadne reklamy a nevyhľadáte ho ani cez internet. No ako vraví jeho tvorca - ten, kto chce, cestu do jeho múzea lásky si nájde. Za pár mesiacov ho navštívilo 250 ľudí, väčšinou ženy. Niektoré dokonca urobia Charlesovi radosť a zatancujú si s ním na Luisinu obľúbenú pieseň.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?