21. 08. 2017 13:50 | PERTH/zv

Žiarlivá žena ju podpálila. Dva a pol roka nosila masku, dnes vyzerá úžasne

Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre citlivé povahy.

Dana Vulina
Dana Vulina Foto: Facebook/We Heart Dana Vulin

Dana Vulina (31) z Perthu odkryla najhoršie chvíle jej života. V novej knižke Worth Fighting For opísala, ako ju podpálila žiarlivá žena, ktorá si mylne myslela, že má aféru s jej manželom. Napriek hrôzam, ktoré si nevieme predstaviť, nestratila chuť do života a je z nej nový človek.

Austrálčanka bola vo februári 2012 doma, keď ju v noci navštívila Natalie Dimitrovska spolu s jej kamarátom Danielom Stoneom. Natalie si totiž myslela, že tam nájde svojho manžela. Napriek tomu, že sa mýlila, urobila niečo nepochopiteľné, píše portál MailOnline.

Vytiahla fľašu s liehom, Danu poliala a následne podpálila. „Všade boli plamene. Moje ramená, brucho aj prsia horeli. Oheň sa mi dostal na hlavu, horeli mi aj vlasy. Bola to neznesiteľná bolesť. Aj cez môj krik som ale počula, ako Natalie a Daniel utiekli a smiali sa,“ píše v novej knihe.


Horiaca žena na seba liala vodu z umývadla a snažila sa kričať o pomoc. V izbe bol však len jej pes. Dana vedela, že musí niekoho privolať. Dostala sa von až k dverám vedľajšieho bytu a pritom videla, ako jej padá koža z prstov. Kričala a volala o pomoc, no nikto nechodil.

Nakoniec ju započul muž, ktorý pracoval v susednej bytovke v posilňovni. Eric zavolal sanitku, ktorá Danu rýchlo previezla do nemocnice. Prvé dva dni bola v kóme. Napriek tomu však počula, že je pri nej sestra, ktorá jej spieva obľúbené pesničky.

Dana mala na dvoch tretinách tela popáleniny tretieho stupňa. Doteraz absolvovala viac ako 200 chirurgických zákrokov a dva a pol roka musela nosiť masku na tvári. V nemocnici bola rok a pol. Austrálčanka sa nevzdala a krok za krokom sa jej darí vrátiť sa k normálnemu životu. Natalie odsúdili na 17 rokov väzenia.

Pozrite si fotky, ktoré zachytávajú jej liečbu. Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre citlivé povahy.


Zdroj:Facebook/WeHeartDanaVulin

Zdroj:Facebook/WeHeartDanaVulin

Zdroj:Facebook/WeHeartDanaVulin

Zdroj.Instagram/dana_vulin

Zdroj.Instagram/dana_vulin

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?