19. 09. 2017 06:00 | BRATISLAVA/markiza.sk

Krutá rana pre Silviu: Rozvod priamo počas šou

Môže za to jej obezita?

Silvia Bzdil
Silvia Bzdil Foto: TV Markíza

Štyridsaťročná Silvia Bzdil je druhou účastníčkou šou Extrémne premeny Slovensko. Pri výške 160 centimetrov váži 172 kilogramov a kvôli tejto extrémnej obezite sa nedokáže ani poriadne hýbať, má vážne zdravotné problémy a manželstvo v troskách. Hlavne nefunkčný vzťah bol dôvodom, prečo napísala trénerovi Marošovi Molnárovi, aby jej pomohol.

A hoci sa Silviin sen splnil, jej vzťah to medzitým skrachoval. "Došli mi papiere na rozvod. Dozvedela som sa, že má frajerku, ale to je jeho súkromný život, do toho sa miešať nebudem," skonštatovala Silvia, ktorá sa rozviedla priamo počas nakrúcania. 

"Myslím, že veľkou váhou som na tom prispela aj ja. Vedel, že mám nejakú nadváhu, ale zasa, keď sa na vás nalepí ďalších 90 kíl,... Nečudujem sa, že so mnou nechcel spávať. Ani ja sa sama sebe nepáčim. Mladý, 33-ročný človek, prečo by sa zahadzoval s niekým, ako ja," hovorí Silvia so slzami v očiach.

"Smútok tam je, ale neľutujem. Keď niekto hrá divadlo rok a pol, nezaslúži si, aby som s ním zostávala," hovorí Silvia. Oporou jej boli susedka Zuzana a Maroš, ktorí ju čakali pred súdnou sieňou a neustále motivovali. "Tieto emócie by si mala pretaviť do tréningu a vybiť tam tú energiu!"

Sledujte viac v exkluzívnej ukážke:

 

Prestane Silvia zajedať problémy a ukáže pevnú vôľu? Sledujte Extrémne premeny Slovensko už dnes o 20.30 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?