13. 10. 2017 14:00 | BRATISLAVA/nb

Súťaž pokračuje: Mária bojuje nielen s obezitou, ale aj so zdravotným hendikepom

Aj ona súťaží o premenu s Marošom Molnárom a Michalom Páleníkom.

Kto vyhrá cvičebný plán a jedálniček podľa odborníkov z Extrémnych premien?
Kto vyhrá cvičebný plán a jedálniček podľa odborníkov z Extrémnych premien? Foto: TV Markíza
Pred časom sme vyhlásili súťaž o cvičebný plán zostavený trénerom Marošom Molnárom a jedálniček podľa dietológa Michala Páleníka. Súťaž je inšpirovaná šou Extrémne premeny Slovensko a dnes vám predstavíme druhú záujemkyňu, ktorú sme vybrali.
 
Mária Domiková od detstva trpí nadváhou. Dnes váži 140 kíl, na základnej škole vážila polovicu. Keď maturovala, už vážila 100 kg a váha pomaly stúpala. "V tehotenstve som schudla 10-14 kg a po pôrode znovu nabrala," píše Mária, ktorej sa podarilo schudnúť vždy len niečo cez desať kíl a rýchlo sa dostavil jojo efekt.
 
"Nikdy som si veľa neverila, keďže od narodenia žijem bez ruky a dosť som si preto vytrpela." Máriin život je tak kvôli celoživotnému hendikepu o niečo zložitejší a keby jej váha klesla, žilo by sa jej lepšie.
 
Súťaž sa začne, keď predstavíme všetkých uchádzačov. Následne vyhlásime hlasovanie a súťažiaci s najväčším počtom diváckych hlasov vyhrá jednorazovo cvičebný plán a jedálniček vypracovaný odborníkmi, ktorých výherca musí oboznámiť so svojím zdravotným stavom.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?