Správy z vášho kraja:
18. 10. 2017 10:30 | BRATISLAVA/nb

Žaneta to nezvládla: Kilá navyše, hádka s rodičmi a výmena frajera!

Nie každý účastník Extrémnych premien sa dostane do víťazného konca. Ako žije dnes?

Žaneta Šarközyová
Žaneta Šarközyová Foto: TV Markíza

Bratislavčanka Žaneta Šarközyová pracuje v banke a má 27 rokov. S váhou 118 kilogramov nepatrí k najťažším účastníkom, no rozhodne bola tým najtvrdším orieškom pre trénera Maroša Molnára a "zabrať" dala aj rodičom.

Žaneta je prvou chudnúcou, ktorá ciele opakovane nesplnila a tréner s ňou nemohol pokračovať. No keďže sa Maroš nechcel hneď vzdať, po tom, čo nesplnila prvý ani druhý cieľ, jej dal jeden navyše - 7-mesačnú výzvu. Žanete sa síce podarilo schudnúť, no nedokázala si váhu ustrážiť a na poslednom vážení mala o päť kíl viac.

"Bojím sa ísť sama do obchodu, mamina s ocinom sa o všetko starajú," hovorí Žaneta, ktorej pevná vôľa napriek podpore rodičov nepriniesla vytúžené ovocie. V početnej rodine jedákov, kde sa na obed navarí aj 50 rezňov, je zrejme ťažké odolať. Problémom pre Žanetu bol však pohyb.

"Nemohol som sa zbaviť pocitu, že Žaneta nerobí individuálne tréningy v takom nasadení, v akom by mala. Nie je tam zlepšenie, aké som očakával," hovorí sklamaný Maroš. A Žanetin prístup? "Snažím sa ísť naplno, ale niekedy mi to fyzicky nejde, že nemám takú dobrú kondičku. Keď vidím, že už naozaj ma nohy bolia, tak poľavím a idem svojím tempom," obhajuje sa Žaneta.

Žaneta aj priznala, že sa niekedy nevie do cvičenia "zakusnúť". Aby bola pod kontrolou Maroša častejšie, chodila dokonca do jeho posilňovne. Ani to však nepomohlo.

A ako žije dnes? „S rodičmi mám opäť úžasný vzťah a s novým priateľom sme veľmi šťastní. Máme vlastné bývanie a plánujeme si založiť rodinku. Zostala som na rovnakej váhe medzi 89-90 kg. Priateľ je futbalista a má miernejšiu stravu, tak sa teraz stravujem podľa neho. Mrzí ma, že som nesplnila cieľ, ale v tom období sa na mňa nakopilo množstvo vecí a žiaľ, odrazilo sa to na konečnom výsledku,“ hovorí Žaneta.

Pozrite si video z jej stretnutia s Marošom:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?