01. 11. 2017 07:00 | BRATISLAVA/nb

Klaudia je ľahšia o 77 kíl: Zo smutného obézneho dievčaťa je krásna žena

Chudnúť s Marošom bude aj po konci šou.

Klaudia Belejová
Klaudia Belejová Foto: TV Markíza

Klaudia Belejová je maturantka, ktorá celý život zápasila s prejedaním sa. Emócie, s ktorými sa nevedela vyrovnať, zajedala. So stúpajúcou váhou jej sebavedomie aj chuť niečo robiť rapídne klesli. Zo spoločenského dievčaťa sa stala utiahnutá šedá myška, ktorú pri váhe 175 kg trápili posmešky okolia.

V šou Extrémne premeny Slovensko sa jej však pod vedením trénera Maroša Molnára a so stravou na mieru podľa dietológa Michala Páleníka podarilo zvíťaziť nad sebou a dostať sa na váhu pod sto kilogramov.

Maroš to veru nemal s Klaudiou jednoduché. Jej váha kolísala, rovnako ako nálada a chuť zabojovať o postavu snov. Boli obdobia, kedy tréningy flákala a na každý vynechaný tréning mala výhovorku. Maroš v nej však videl potenciál už na bootcampe. "Videl som v nej športového ducha," tešil sa zo začiatku.

Klaudia na niektorých váženiach neuspela kvôli vynechaným tréningom alebo zlyhala v strave. Pre Maroša to bola obrovská výzva. Vo viere, že nešťastnému dievčaťu pomôže zlepšiť život zvolil najrôznejšie metódy motivácie.  A tie zabrali, veď Klaudia má dnes 98 kilogramov a chudne ďalej, aby sa dočkala vytúženej operácie.

FOTKY KLAUDIE PO PREMENE NÁJDETE V GALÉRII.

Nestihli ste si pozrieť Extrémne premeny v televízii? Sledujte ich zadarmo v našom archíve.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy