Správy z vášho kraja:
05. 11. 2017 12:00 | BRATISLAVA/nb

Štvornásobná mama si kvôli obezite nevie ani obuť topánky

Chcela by sa hýbať s deťmi, bráni jej v tom nadváha.

Monika Večerková
Monika Večerková Foto: TV Markíza

Sympatická mamička na materskej, Monika Večerková z Oravy, je ďalšou účastníčkou v Extrémnych premenách. Má 31 rokov a desiatky kíl navyše. Po štyroch pôrodoch sa kilá nazbierali a schudnúť sa jej už nepodarilo. Váži 135 kilogramov. Rodina je pre ňu všetkým, napriek tomu kvôli obezite nedokáže s deťmi športovať a byť naplno aktívna.

So súčasným manželom je od strednej školy, potom sa vzali a svoji sú 12 rokov. "To je ten problém, keď som sa vydala, prispôsobila som sa manželovi. On prišiel z práce a bol unavený, tak som zostala doma," hovorí. Potom prišli tehotenstvá, kilá navyše a Monika jednoducho zlenivela.

Kedysi hrávala tenis a lyžovala, dnes sa to už nedá. "Mám široké lýtka a neobujem lyžiarky ani korčule." Problém jej robí aj zohnúť sa a obuť si topánky. Jej deti sa, našťastie, hýbu veľa. "Nechcem, aby skončili tak, že budú iba sedieť pri počítači," uvedomuje si dôležitosť športu v ich živote. Napriek tomu im Monika nestíha. Už dnes má zvýšený cukor aj pohyblivosť a bojí sa, že časom to bude ešte horšie...

 

Podarí sa Monike schudnúť? Sledujte Extrémne premeny Slovensko v utorok o 20.30 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?