Správy z vášho kraja:
06. 11. 2017 16:00 | BRATISLAVA/nb

Monika váži 134 kilogramov. Po tomto nechutnom odkaze na internete plakala dva dni

Musela znášať ohováranie a aj agresívne odkazy na sociálnej sieti.

Monika Večerková
Monika Večerková Foto: TV Markíza

Monika Večerková je ďalšou účastníčkou šou Extrémne premeny Slovensko, ktorá by chcela schudnúť desiatky kilogramov a zlepšiť svoj život a zdravie. Štvornásobná obetavá mamina a manželka sa celé roky zanedbávala a kilá šli hore, ani si neuvedomila ako. Po pôrodoch nedokázala schudnúť, no obezita ju trápi. Váži totiž 134 kilogramov.

U Moniky však nejde len o hmotnosť a zdravotné problémy, ktoré jej spôsobila. Cukrovka a vysoký tlak sú pre ňu hrozbou, no rovnako nepríjemné sú aj reakcie okolia, s ktorými sa často stretáva. A to nielen osobne, ale aj virtuálne.

"Je hrozné, že niekto si myslí, že záleží len na tom, ako vyzeráš. Niektorí ľudia ťa posudzujú len podľa toho, že vidia, že si pevná. S tými sa nebudem baviť, to nemôže byť dobrý človek. Tvárim sa, že to nepočujem. Inak sa to asi nedá,“ hovorí Monika, ktorú negatívne reakcie okolia stále vyvádzajú z miery.

Najhoršie počas premeny znášala ohováranie, že odišla od manžela Tomáša. "Mne nevadí, že ma niekto vidí, ale ide mi o tie reči.". Aby toho nebolo málo, dostala aj nepeknú, agresívnu správu na sociálnej sieti. "Plakala som asi dva dni," dodáva. 

Takáto správa prišla Monike Večerkovej
Takáto správa prišla Monike Večerkovej Foto: TV Markíza
 

Zvládne Monika aj napriek neprajníkom schudnúť? Sledujte Extrémne premeny v utorok 7. novembra o 20.30 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?