Správy z vášho kraja:
07. 12. 2017 10:00 | BRATISLAVA/PR článok

Pleťová kozmetika od Mary Kay

Balíček prípravkov starostlivosti o pleť značky Mary Kay proti starnutiu z radu TimeWise. Balíček obsahuje Čistiaci krém 3 v 1, Denné sérum, Nočné sérum a Hydratačný krém proti starnutiu.

Balíček Mary Kay z rady TimeWise®.
Balíček Mary Kay z rady TimeWise®. Foto: Mary Kay
TimeWise® Denné sérum s SPF 35.
TimeWise® Čistiaci krém 3 v 1.
TimeWise® Hydratačný krém proti starnutiu.

Kľúčovými zložkami týchto pleťových prípravkov značky Mary Kay je patentovaný komplex látok TimeWise®. Jednotlivé produkty majú jedinečné zloženie, vďaka ktorému tvoria systém starostlivosti o pleť s predčasnými až strednými známkami starnutia. Redukujú jemné linky a vrásky tým, že podporujú a urýchľujú prirodzený proces obnovy pleti.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka.
 

TimeWise® Čistiaci krém 3 v 1 kombinuje účinky proti starnutiu a tri kroky v jednom prípravku - čistí pleť, regeneruje a obnovuje vďaka mikročasticiam pôsobiacim ako peeling na odstránenie odumretých kožných buniek.

TimeWise® Čistiaci krém 3 v 1.
TimeWise® Čistiaci krém 3 v 1. Foto: Mary Kay
 

TimeWise® Denné sérum s SPF 30 pomáha chrániť pleť pred vznikom poškodení spôsobených slnkom, ako sú jemné linky či zmena pigmentácie. UVA a UVB lúče sú hlavnou príčinou vzniku voľných radikálov, ktoré spôsobujú starnutie pleti.

TimeWise® Denné sérum s SPF 30.
TimeWise® Denné sérum s SPF 30. Foto: Mary Kay
 

TimeWise® Nočné sérum vyniká jedinečným systémom vitamínov a antioxidantov v drobných kapsulách Nutribeads®. Pri aplikácii séra prasknú a vypustia tak čerstvé, vysoko účinné antioxidanty vo forme derivátov vitamínov E, A, a C, ktoré sú pre proces obnovy pleti nevyhnutné. V kombinácii s peptidmi pre podporu tvorby kolagénu zjemňuje a dodáva pleti spevnenie. Hydratácia je kľúčovým faktorom pre zachovanie mladistvého vzhľadu pleti.

TimeWise® Nočné sérum.
TimeWise® Nočné sérum. Foto: Mary Kay
 

TimeWise® Hydratačný krém proti starnutiu poskytuje 10 hodinovú hydratáciu. Pôsobením jedinečnej zmesi zvláčňujúcich látok a účinných antioxidantov pomáha chrániť pleť pred voľnými radikálmi, zjemňuje a vyživuje pleť.

TimeWise® Hydratačný krém proti starnutiu.
TimeWise® Hydratačný krém proti starnutiu. Foto: Mary Kay
 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?