Správy z vášho kraja:
22. 12. 2017 10:00 |

Ak nie ste spokojní so svojim zovňajškom, neváhajte! Špičková klinika vám ponúka riešenie

Chýba Vám stratené sebavedomie? Poradíme Vám ako ho znova nadobudnúť a pritom si zlepšiť kvalitu života.

Nový vzhľad, nové sebavedomie.
Nový vzhľad, nové sebavedomie. Foto: Géve klinika

Ste nespokojní so svojím telom alebo cítite, že menšia úprava zovňajšku by bola na mieste? Myslíte si, že podstúpiť plastický či estetický zákrok je stále tabu?

Plastický chirurg a riaditeľ vynovenej Gévé Kliniky MuDr. Miroslav Glück Vám porozpráva o tom, že práve plastická chirurgia a estetická medicína sú možnými alternatívami pri dosiahnutí vytúženého sebavedomia.

Prečo si myslíte, že práve podstúpením akéhokoľvek zákroku môžu ľudia zmeniť svoj život?


Botox.
Botox.
 

Netvrdím, že je to jediný spôsob akým si človek môže zlepšíť život, avšak ak sa niekto trápi kvôli svojmu zovňajšku alebo trpí zdravotnými problémami, ktoré sa pomocou plastickej chirurgie dajú odstrániť, nevidím dôvod prečo by takýto zákrok nemal podstúpiť.

Zákroky v tejto oblasti medicíny už dávno nie sú len o zväčšovaní pŕs a pier. Pomáhame napríklad pacientom pri odstránení jaziev po operáciach či úrazoch ako aj nadbytočnej kože a tuku, ktorá často trápi mnoho ľudí po nadmernom schudnutí.

Ďalšia vec je, že prirodzene sa chce každý z nás páčiť a cítiť sa dobre vo svojom tele. Plastická chirurgia a estetická medicína teda môžu pomôcť k priblíženiu sa ideálnemu vzhľadu, ktorý významne prispieva k duševnej harmónii a pocitu spoločenského, profesionálneho a partnerského uplatnenia.

Akí pacienti Vás najčastejšie navštevujú?

Tento medicínsky odbor už dávno nie je výlučne ženskou záležitosťou a ani doménou bohatých a slávnych ľudí. Čoraz častejšie sa u nás objavujú obyčajní ľudia, ktorých neživí ich tvár ani telo, ale bez ohľadu nato sa chcú cítiť dobre.

V posledných rokoch však našu kliniku naštevuje aj vysoké percento mužov, ktorí k nám prídu najmä kvôli vypadávaniu a rednutiu vlasov.

Riešenia aj pre mužov.
Riešenia aj pre mužov.
 

Práve Gévé Klinika je jedinečná v transplantácií vlasov modernou a minimálne invazívnou metódou pomocou prístroja "Punch Hair Matic" / NeoGraft", ktorú vykonáva náš profesionálny tím lekárov na Slovensku aj v Čechách.

Okrem transplantácie vlasov máme kompletný "Program pre mužov", ktorý zahŕňa aj bežné estetické zákroky akými sú liposukcia, facelift či depilácia laserom..

Je pravda, že zväčšovanie pier je momentálne najpopulárnejším plastickým zákrokom?

Áno. Práve zväčšovanie pier pomocou kyseliny hyalurónovej a "Permalipom" sú aj u nás tým najobľúbenejším a najčastejším zákrokom u žien spolu s korekciou nosa a pŕs.

Avšak našou ambíciou bolo a je byť lídrom s najširšou škálou poskytovaných služieb v danej oblasti a preto pravidelne navštevujeme rôzne workshopy a snažíme sa inovovať a postupovať podľa najnovších medicínskych metód.

Gévé klinika.
Gévé klinika.
 

Na prvom mieste sú u nás však naši pacienti a ku každému jednému z nich pristupujeme individuálne. Snažíme sa robiť všetko preto aby od nás odchádzali s dobrým pocitom a novým sebavedomím.

Všimli sme si, že aj vaša klinika podstúpila istý zákrok. Aký bol jeho zámer? Porozprávajte nám bližšie o tejto zmene...


Nastal čas zmeniť nás.
Nastal čas zmeniť nás.
 

Vzhľadom nato, že tento rok oslavujeme 20. výročie cítil som potrebu niečo zmeniť a posunúť sa ďalej. Rozhodol som sa preto o celkový rebranding kliniky. Výsledkom je zmena názvu a loga, do ktorého sme vniesli svieži vánok elegancie.

Centrum plastickej a estetickej chirurgie sme zmenili na Gévé Kliniku a postupne meníme aj interiér, ktorý dostane novú podobu v nových farbách ladiacich s našou novou značkou.

Aj napriek všetkým týmto zmenám si zachovávame naše hodnoty a naďalej budeme pracovať na princípoch profesionality, kvality a inovácie.

Darčekový poukaz.
Darčekový poukaz.
 Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?