Správy z vášho kraja:
04. 12. 2017 14:04 | BRATISLAVA/PR článok

Vyzerať dobre, cítiť sa dobre. Počas celého roka!

Profesionálny personál ružinovského Sun studia odporúča napríklad ich špičkové solárium.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Shutterstock.com

Letné lúče slnka nás už dávno opustili, no to neznamená, že sa musíme zladiť s pochmúrnou atmosférou, ktorá vládne chladným jesenným dňom. Poznáte ten pocit, keď sa pozriete na svoje fotky z leta. Krásna opálená pokožka, úsmev na tvári a všetci vyzerajú zrelaxovane a šťastne. To netreba nechať odísť s poslednými teplými dňami a čakať na ďalší rok. V zime majú ľudia často problémy s pokožkou. Tepelné rozdiely a studený vietor jej naozaj nerobia dobre. Možno sa to stáva aj vám, pokožka je suchá, robia sa vám rôzne červené fľaky a podobne. Stačí však málo a jesenná depresia a pochmúrnosť vás obídu míľovými krokmi. S bratislavským Sun studiom sme sa pozreli, ako na to.

Profesionálny personál ružinovského Sun studia odporúča napríklad ich špičkové solárium. Vďaka nemu bude vaša krásna bronzová pokožka vyzerať nie len prirodzene, ale aj zdravo. A nie len vyzerať. Vďaka moderným prístrojom, dodržiavaniu noriem EÚ o povolenom žiarení a profesionálnemu prístupu, je opálenie v Sun studiu trvácnejšie a aj bezpečnejšie.

Výhodou je tiež celkové zrelaxovanie a uvoľnenie sa. Navyše, ak sa rozhodnete pre opaľovanie vo vertikálnom soláriu Luxura V5, čaká na vás ďalší bonus. Sun studio začalo pracovať s revolučnou novinkou VibraSystém. VibraSystém je špeciálna masážna plocha integrovaná v podlahe vertikálnych solárií, vďaka ktorej si nielen zdokonalíte postavu, opálite sa, ale aj spravíte niečo pre svoje zdravie. VibraSystém zlepšuje krvný obeh, bojuje proti neestetickým známkam celulitídy a zvyšuje tvarovanie svalov. Nezabúdajte, že opaľovanie v soláriu má nielen kozmetický efekt, ktorého výsledkom je nádherne do bronzova opálená pokožka, ale má vplyv aj na metabolizmus a obranyschopnosť organizmu, taktiež pôsobí priaznivo proti kožným ochoreniam.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Shutterstock.com
 

Zabudnite na fámy o soláriách. Nezabúdajte, že ten, kto trochu načúva svojmu telu, nájde tú správnu mieru. V tom vám pomôže aj konzultácia pred opaľovaním sa. V príjemnom prostredí tohto štúdia na vás čaká horizontálne aj vertikálne solárium, k tomu suchá sauna, infrasauna, vírivý bazén, masáže a samozrejme aj množstvo doplnkov ako je solárna kozmetika, esencie do sauny, masážne gély, či niečo na osvieženie. Navyše ponúkajú aj veľmi efektívne EMS Fitness cvičenia.

Počuli ste už o EMS Fitness?

Tak pozorne čítajte! Technológia EMS je 18-násobne efektívnejšia ako konvenčné fitness! Je to cvičenie budúcnosti. No vy ho môžte vyskúšať už teraz. Trvá iba 20 minút a nahradí niekoľkohodinové bežné cvičenie. Ak máte málo času na strávenie niekoľkých hodín týždenne vo fitness centrách, EMS Fitness je pre vás presne to pravé. Minimálny čas cvičenia a maximálny účinok sa pri ňom dosiahne tak, že máte na sebe počas cvičenia špeciálny oblek, ktorý používa elektrické impulzy a tým sú precvičované všetky hlavné svalové skupiny, dokonca aj hlboko uložené a stredné svaly. Jednoducho a rýchlo precvičíte až 90 % vašej svalovej hmoty. Počas elektrickej stimulácie sa používa prúd o sile miliampéra, čo pre človeka nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Zľavomat.sk
 

Toto efektívne a inovatívne cvičenie, ktoré je vhodné naozaj pre každého, je šetrné a pomáha pri rôznych problémoch, ako je napríklad boľavý chrbát, chudnutie, rehabilitácia po operácií, celulitída, inkontinencia a je veľmi obľúbené a efektívne pri tréningu športovcov. Samozrejme formuje vašu postavu, odbúrava tuk a pomáha na zlepšenie nálady a bojuje proti stresu.

Nezanedbávajte sa teda ani počas chladných mesiacov a napríklad vďaka oddychu a opáleniu sa v soláriu, masážam, saune či cvičeniam zostaňte vo forme a vyzerajte a cíťte sa naozaj dobre a zdravo.

V tom vám s radosťou pomôže napríklad práve Sun studio so svojím profesionálnym prístupom. Kedykoľvek.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?