Správy z vášho kraja:
07. 12. 2017 10:35 | BRATISLAVA/TV Markíza

Chcete zažiariť na firemnej párty? Zisťovali sme, čo je tento rok in

Vracia sa aj látka, ktorú nosili kráľovné.

Takto by mohlo vyzerať vaše oblečenie na firemnú párty.
Takto by mohlo vyzerať vaše oblečenie na firemnú párty. Foto: TV Markíza

Čas vianočných večierkov je tu. Väčšina sa na ne teší a dámy už mesiace dopredu premýšľajú, v čom ohúria kolegov. Tohtoročná sezóna je otvorená aj módnym výstrelkom, no najmä je poriadne trblietavá.

Obrovský návrat slávi zamat, ktorý nájdete takmer na všetkom a je ideálny na slávnostnejšie udalosti a samozrejme nesmrteľná čipka, ktorá pôsobí tajomne a sexi.

„Ak je to taká, že uvoľnená s kamarátmi, vianočná, pokojne môže staviť aj na takúto odhalenejšiu verziu, že si dá peknú podprsenku v kombinácii s nejakou čipkovanou blúzkou a povedzme napríklad saténovou sukňou. Na takúto firemnú, tak skôr by som stavila práve na také nejaké elegantnejšie šaty malé čierne s nejakým rôznym asymetrickým strihom, voľnejší strih, rovný," vysvetlila stylistka Lenka Škodová.

Na párty sa bude všetko blyšťať

V móde sú metalické farby od čiernej cez striebornú, až po napríklad zlatú. Vo veľkom sa vracia červená, ktorá je túto sezónu ešte vychytenejšia.

Väčšinou sú vianočné večierky počas týždňa. Stylistka preto radí ako sa na párty obliecť priamo v práci. „Najjednoduchší spôsob je zvoliť nohavicový kostým, ktorý je teraz aktuálne aj veľmi, veľmi veľkým hitom. Oblečieme si ten krásny nohavicový kostým, stačí do toho jednoduchá blúzka a máme verziu na deň a potom si pribalíme do kabelky nejaký trblietavý zaujímavý top, ktorý nádherne ukáže práve v saku," tvrdí Škodová.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com/ Syda Productions
 

Pozor však keď máte jednu výrazne trblietavú vec, aby ste ju nedopĺňali ďalšími a neskončili ako disco guľa. Dámy s väčšími prsiami a krivkami by sa mali vyhnúť objemným materiálom akým je pletenina a volánom. Páni to majú opäť jednoduchšie, v prvom rade by však mali staviť na kvalitné nohavice.

Podľa Škodovej, treba ísť do či už tmavomodrej alebo čiernej a k tomu doladiť nejakú zaujímavú košeľu, poprípade s pulóver, ktorý dodá elegantný šmrnc.

Firemná párty má však aj odvrátenú tvár. Môže sa vám stať, že urobíte prešľap a strávite noc so šéfom. Ako sa po tom zachovať? Psychologička má pár cenných rád.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?