27. 12. 2017 07:33 | BRATISLAVA/BUX

Výnimočné recepty wellness ambasádorky

Vlaďka Čobrdová žije na druhom konci sveta a je ďalšia úspešná Slovenka.

Obálka knihy.
Obálka knihy. Foto: BUX

Miluje chuť prirodzene produkovaných potravín. Recepty v jej knihe sú zároveň vrcholom dlhoročnej práce a vedomostí o kombinovaní ingrediencií tak, aby vytvorili perfektnú rovnováhu medzi zdravím, výživou a chuťou.

Nie nadarmo je heslo Jedlo ako liek jedným zo základných stavebných kameňov filozofie projektu About Life. Vlaďkine recepty vám zaručene vyčarujú úsmev na tvári a dodajú elán a energiu do života.

Vlaďka Čobrdová je úspešná poradkyňa v oblasti zdravého stravovania. Pýši sa titulom "wellness ambasádor" pre sieť známych austrálskych supermarketov so zdravou stravou, ktoré fungujú v rámci projektu About Life.

Mnohé z receptov, ktoré nájdete v jej knihe Výnimočná kuchárka, sama vymyslela na základe svojich znalostí z oblasti zdravej výživy. 

Recepty sú overené časom aj spokojnými zákazníkmi, ktorí si na týchto jedlách pochutnávajú v sieti stravovacích zariadení po celej Austrálii.

„Použite túto knihu ako inšpiráciu a nebojte sa experimentovať. Ak nebudete mať niektoré ingrediencie k dispozícii, pokojne ich nahraďte príbuznými surovinami. A nemajte strach zaradiť do svojho jedálneho lístka superpotraviny! Mnohé vôbec nie sú také drahé, ako by ste si mysleli, a sú tiež dostupné," vyzýva sympatická Vlaďka Čobrdová.

A aké recepty v nej nájdete? 

Napríklad liečivý vývar z kostí, mäsovo-guinoové guľôčky, cuketové lazane, halušky z teff múky nielen pre celiatikov, najlepší banánový chlieb či raw mätové rezy. A to je len malá ochutnávka jedál, z ktorých sa vaše chuťové poháriky dostanú do vytrženia a po ktorých vaše telo zaplesá od radosti. Oveľa viac v knihe Výnimočná kuchárka.

Obálka knihy.
Obálka knihy. Foto: BUX
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?