Správy z vášho kraja:
08. 02. 2018 15:46 | MANHATTAN/mm

Dychberúce zábery! Žena zverejnila video z náhleho pôrodu na nemocničnej chodbe

V osudnú noc Jesicu opäť prebudili silné kontrakcie, ktoré však na základe predchádzajúcich dní podcenila.

Tehotná žena - ilustračná snímka
Tehotná žena - ilustračná snímka Foto: shutterstoc.com/Yulia Prizova

Mamička Jesica Hogan svoje šieste dieťa priviedla na svet priamo na nemocničnej chodbe. Neodhadla totiž intenzitu kontrakcií a lekári už nestihli Jesicu preniesť do pôrodnej sály.

Jesica pár dní pred pôrodom mala také silné kontrakcie, že musela ísť do nemocnice. Očakávaný pôrod sa napokon neudial a lekári poslali mamičku domov.

V osudnú noc Jesicu opäť prebudili silné kontrakcie, ktoré však na základe predchádzajúcich dní podcenila. O pár hodín neskôr jej však už odtiekla plodová voda a vystrašená zobudila svojho muža Travisa so slovami: „Myslím, že je čas." Do nemocnice sa manželia pobrali tak rýchlo, že sa Jesica nestihla ani obuť.


ZDROJ: FB/Little Leapling Photography

Pôrod priamo na chodbe

Manželia síce stihli prísť do nemocnice, ale Jesica začala rodiť priamo na chodbe. „Cítim, že dieťa ide von, chytaj ho," skríkla Jesica na Travisa.


ZDROJ: FB/Little Leapling Photography


ZDROJ: FB/Little Leapling Photography

V tom momente sa už objavili zdravotné sestry, ktoré Jesicu položili na dlážku a pomohli jej s pôrodom. „Max prišiel na svet len asi 25 minút od vtedy, ako sme odišli z domu," povedal šťastný otecko.

Malý Max je aj napriek netradičnému pôrodu úplne v poriadku a okrem Jesicy a Travisa ho doma privíta ďalších päť súrodencov. Píše Daily Mail.


ZDROJ: FB/Little Leapling Photography


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?