25. 02. 2018 09:30 | BRATISLAVA/Teleráno, zg

Vzťah so svokrou: V jednom súboji nikdy nevyhrá

Syn a manžel v jednej osobe sa musí vždy prikloniť na jednu stranu.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Gladskikh Tatiana/shutterstock.com

Hovorí sa, že je najlepšie, ak vaša svokra býva 50 kilometrov od nevesty alebo zaťa. Najnovšie prieskumy ukazujú, že pradávne problémy so svokrami pretrvávajú dodnes.

Až štyri z desiatich žien s nimi má problémy, pričom jedna z týchto desiatich napokon so svokrou prestane úplne komunikovať. Polovica sa s partnerom pravidelne o jeho matke dohaduje, či dokonca háda.

Najčastejšie nás vraj vytáča na svokrách ich reptanie a staranie sa do všetkého. Veď ony už vedia o živote viac a tak nám rady hovoria do toho nášho - ako nakladáme s financiami, ako udržiavame svoju domácnosť, aký máme vkus na módu a v neposlednom rade nás najviac do vývrtky dostáva fakt, že sa nám starajú do výchovy a starostlivosti o naše deti.

Mužov svokry vytáčajú tiež, však vedia sa od problémov lepšie odosobniť.

Lektorka Katarína Runa v Teleráne prezradila pár rád, ako môžu obe dôležité dámy v živote ich muža dobre vychádzať. Napríklad, že syn a manžel v jednej osobe sa musí vždy prikloniť na jednu stranu.

Potvrdila aj pravidlo, že muž si vyberá partnerku na základe vzoru maminky. "Platí to aj o ženách. Vraj si každá zoberie svojho otca," vysvetlila Runa.

A čo chcú maminky pre svoje dcéry? Vysvetlenie nájdete na videu.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?