07. 06. 2018 09:00 | BRATISLAVA/PR článok

AVON Pochod: Blíži sa mini letný charitatívny festival

Nenechajte si ho ujsť a príďte fandiť všetkým ženám bojujúcim za zdravé prsia!

Archívna snímka.
Archívna snímka. Foto: avon.sk

Bohatý celodenný program, skvelá hudba v podaní slovenských interpretov a skupín, atraktívne sprievodné aktivity pre rodiny s deťmi. Toto a ešte oveľa viac so sebou prinesie 10. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia, ktorý sa bude konať 16. júna v areáli Bratislavského hradu.

Podujatie začína o 10.00 h aktivitami pre deti - súťaže, tancovanie a vystúpenie Víly Elly aj s autogramiádou a fotením. O 12.30 h štartuje hlavný program, v rámci ktorého vystúpia - Pavol Hammel, Tublatanka, Bystrík banda, Katarína Knechtová, skupina Super deti a detský folklórny súbor KLNKA. Pripravený je aj bohatý sprievodný program - autogramiáda, Walk talk show so zaujímavými hosťami, detská zóna, brafiterka, maľovanie na tvár, LEGO workshop, kreatívne aktivity pre deti, besedy pre rodičov a deti a mnoho ďalšieho.

Nebude chýbať ani tradičná prechádzka Starým mestom, v rámci ktorej sa fandiaci dav vyberie o 14.30 h do ulíc hlavného mesta v sprievode energickej bubnovej šou Campana Batucada.

Osobnosti podporujúce Pochod AVON proti rakovine prsníka.
Osobnosti podporujúce Pochod AVON proti rakovine prsníka. Foto: avon.sk
 

Podporu svojou účasťou vyjadria aj ambasádori projektu AVON za zdravé prsia, konkrétne: Kveta Horváthová, Roman Juraško, Zlatica Puškárová, Maroš Kramár, Ada Straková, Alena Heribanová, Hana Rapantová, Braňo „Bruno" Ciberej, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Beáta Dubasová, Soňa Skoncová či Peter Altof známy ako vloger Expl0ited, ktorý ho ako nová tvár kampane absolvuje prvýkrát.

 Vstupenkou na podujatie je Tričko Klára 2018, ktoré je dostupné v dámskom, pánskom aj detskom vyhotovení. Deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup zdarma. Všetky tričká sú dostupné cez e-shop www.zdraveprsia.sk alebo ich bude možné zakúpiť priamo na mieste v deň podujatia. Celkový finančný výťažok z predaja tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2018, ktorú realizuje OZ Zdravá žena.

Archívna snímka.
Archívna snímka. Foto: avon.sk
 

Návštevníci majú možnosť využiť aj zľavnené cestovanie vlakom, ktoré zabezpečuje oficiálny dopravca podujatia - Železničná spoločnosť Slovensko. Tí, ktorí si zakúpia Tričko Klára 2018, majú nárok na využitie 100% zľavy na cestu späť.

Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a Facebook-u Avon proti rakovine prsníka.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy