14. 06. 2018 09:00 | BRATISLAVA/PR článok

AVON Pochod: Podporte boj za zdravé prsia už túto sobotu!

Zoberte rodinu či priateľov na 10. ročník charitatívneho letného mini festivalu!

Archívna snímka.
Archívna snímka. Foto: AVON

Bratislava už desiatykrát zažije veľkolepú oslavu života, zdravia, solidarity a nádeje. Tohtoročný AVON Pochod za zdravé prsia odštartuje už túto sobotu 16. júna v areáli Bratislavského hradu. Všetkých návštevníkov opäť čaká bohatý celodenný program.

Naše hlavné mesto sa znovu zahalí do ružovej farby, pretože sa tu bude konať jubilejný 10.ročník AVON Pochodu. Fandiaci dav sa vyberie na prechádzku Starým mestom o 14:30 hod. s cieľom upriamiť pozornosť na boj za zdravé prsia. Už tradične ich bude sprevádzať energická bubnová šou Campana Batucuda. No ešte pred samotným pochodom čaká všetkých prítomných zábavný sprievodný program.

Archívna snímka.
Archívna snímka. Foto: AVON
 

Tí najmenší sa už od 10.00 h môžu tešiť na kreatívne súťaže, maľovanie na tvár, LEGO workshop či tancovanie a vystúpenie Víly Elly. Od 12:30 hod. sa začína program vhodný pre všetky vekové kategórie. O hudobné vystúpenia sa počas výnimočného popoludnia postarajú Pavol Hammel, Tublatanka, Bystrík banda, Katarína Knechtová, skupina Super deti a detský folklórny súbor KLNKA.

Tieto osobnosti podporujú AVON pochod.
Tieto osobnosti podporujú AVON pochod. Foto: AVON
 

Podporu svojou účasťou vyjadria aj ambasádori projektu AVON za zdravé prsia, konkrétne: Kveta Horváthová, Roman Juraško, Zlatica Puškárová, Maroš Kramár, Ada Straková, Alena Heribanová, Hana Rapantová, Braňo „Bruno" Ciberej, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Beáta Dubasová, Soňa Skoncová či Peter Altof známy ako vloger Expl0ited. Návštevníci podujatia si okrem toho môžu vypočuť inšpiratívne rozhovory so známymi osobnosťami, influencermi ale i odborníkmi na Walk talk show. Nebude chýbať ani autogramiáda pre fanúšikov.

Avon pochod je pre celú rodinu.
Avon pochod je pre celú rodinu. Foto: AVON
 

Vstupenkou na AVON Pochod za zdravé prsia je Tričko Klára, ktoré je k dispozícii v dámskej, pánskej a detskej variante. Deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup do areálu zdarma. Všetky tričká bude možné zakúpiť priamo na mieste v deň podujatia. Celkový finančný výťažok z predaja tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2018, ktorú realizuje OZ Zdravá žena.

Návštevníci majú možnosť využiť aj zľavnené cestovanie vlakom, ktoré zabezpečuje oficiálny dopravca podujatia - Železničná spoločnosť Slovensko. Tí, ktorí si zakúpia Tričko Klára 2018, majú nárok na využitie 100% zľavy na cestu späť.

Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a Facebook-u Avon proti rakovine prsníka.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy