26. 11. 2018 10:24 | BRATISLAVA, PRAHA/tvnoviny.sk

Numerologička prezradila najlepšie dátumy na svadbu v roku 2019. Zaručiť majú šťastný život

Správny deň sa dá zistiť aj výpočtom.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Dmitry Sheremeta/shutterstock.com

Zoznam hostí, svadobné šaty či miesto konania. Dobrá svadba si však vyžaduje aj „správny" termín. Numerologička hovorí, že najideálnejší deň je budúci rok v marci alebo v júni.

Zvoliť si termín svadby môže byť náročná úloha. Niektorí si vyberajú podľa ročného obdobia, aby mohli mať svadbu vonku a v peknom počasí. Termín svadby ale možno vybrať aj nemerológiou. Tá ukáže, či vybraný termín prinesie do spoločného života šťastie.

„Pri svadbách je dôležité sa riadiť nielen samotným dátumom a hodinou, ale ak chceme byť dôkladní a zodpovední, tak je treba sa zamerať aj na ženícha a nevestu, aké majú títo dvaja ľudia svoje osobné čísla a dispozície," povedala numerologička Lenka Lippertová Suchardová pre tn.cz.

Vybraný deň svadby je rozhodujúcim okamžikom celého aktu. Energia dňa sa mení po 22 minútach a každému prospievajú len niektoré časti. „Dôležité je presne vedieť moment, v ktorom partneri uzavrú vzťah,“ pokračovala numerologička. Dôležitá je aj fáza mesiaca, či znamenie.

Podľa nej si máme v roku 2019 vyberať z týchto dátumov:
piatok 15. marec,
piatok 10. máj,
piatok 21.jún,
utorok 24. september,
piatok 6. december.

Správny deň sa dá vypočítať

Pravý dátum sa dá zistiť aj výpočtom. "V roku 2019 je dôležité minimálne spojiť číslo mesiaca so súčtom čísla roku, tj. 3 (2019 = 2+0+1+9 = 12 = 1+2 = 3). Ak nám vyjde číslo, ktoré napomáha spoločnému žitiu, tak je nám mnoho síl naklonených," vysvetlila Suchardová.

Ideálne je zorganizovať svadbu v marci. Podľa čísel tam vychádza šestka, čo predstavuje rodinné a partnerské číslo. Tiež túži po rozprávkovej svadbe, romantike, veľkej rodine a krásnom domove.

Osmička vychádza na máj. Tá zas túži po pokoji, financiách či rovnováhe. Pár môže spolu prísť k peniazom. Jún zas predstavuje deviatku, ktorá neuteká od problému a túži po trvalom vzťahu.

Páry by sa však mali vyhnúť januáru, na ktorý vychádza číslo štyri. Znamená to ťažkosti, boj o peniaze a málo času na záľuby či oddych. Apríl tiež nie je najšťastnejší, keďže predstavuje číslo sedem - dramatické číslo - čokoľvek si naplánujete, môže vyjsť úlne inak.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy