06. 12. 2018 10:00 | BRATISLAVA/PR článok

Nechajte svojim túžbam pootvorené dvere

Dovoľte šperkom PANDORA zažiariť za vás.

Naušnice a náhrdelník z novej kolekcie Purely PANDORA.
Naušnice a náhrdelník z novej kolekcie Purely PANDORA. Foto: pandora.net
Naušnice a náhrdelník z novej kolekcie Purely PANDORA.
Náhrdelník z novej kolekcie Purely PANDORA.
Naušnice a náhrdelník z novej kolekcie Purely PANDORA.

Každá žena túži zažiariť všade tam, kde sa objaví. No niekedy to ide aj bez námahy. Dovoľte šperkom PANDORA zažiariť za vás. Jedinečné kovy obohatené o perly podčiarknu vašu osobnosť. Okrem nich aj nadčasové šterlingové striebro i to pozlátené či s ružovým odtieňom.

Náramky obohatené o žiarivé koráliky a pôvabné perly. Vianočný sen o nezameniteľnom a originálnom darčeku sa núka v každom jednom detaile kolekcie Purely PANDORA.

Moderné, či vintage? Čo tak oboje naraz! Bublinkové textúry, jedinečné rozmery a krásne vypracované detaily vytvárajú pozoruhodnú zmes oboch štýlov. To je presne to, čo neunikne pozornému oku nejedného muža. Nová séria náramkov a šperkov PANDORA posúva eleganciu do úplne iných rozmerov, snúbia sa v nej štýly vhodné pre každú ženu a akúkoľvek príležitosť. Obyčajný deň sa tak môže behom sekundy zmeniť na neopakovateľnú noc úplne jednoducho. Ikonické každodenné krúžky, náušnice zdobené sladkovodnými kultivovanými perlami, šikovne nastaviteľnými náhrdelníkmi a náušnicami z perličiek. To je to, čo dodá punc jedinečnosti každému okamihu.

Pootvorte zimnej sezóne dvierka luxusu a nechajte sa zvábiť dokonalou symfóniou výnimočných prvkov. Hrajte sa s kontrastami, vytvorte si svoje vlastné ja elegantnými náhrdelníkmi, náramkami, či náušnicami z novej kolekcie Purely PANDORA.

Vianoce ešte nikdy neboli žiarivejšie. Udávajte štýl, buďte ikonou, určujte trendy unikátnymi šperkmi z novej kolekcie Purely PANDORA. Na žene sa nevyníma nič krajšie, ako pravá perla symbolizujúca jej úchvatnosť a pôvab. Táto krása z hlbín vôd privoláva lásku i šťastie a chráni pred negatívnou energiou.

Rozžiarte samú seba prostredníctvom modernej elegancie kruhových náušníc zo šterlingového striebra doplnených bielymi sladkovodnými kultivovanými perlami, ktoré plávajú vo vodách nadčasového dizajnu.


Ozdobte svoj dekolt nádherou, ktorú nemá hocikto. Súzvuk bielej sladkovodnej kultivovanej perly a lešteného kovu v tvare podkovy, dotvára jedinečnosť náhrdelníka z novej kolekcie Purely PANDORA. Staňte sa príťažlivou nielen pre okolie, ale najmä pre seba. Ste to len vy a PANDORA.


Inšpirujte sa na pandora.net

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy