18. 12. 2018 10:25 | MELBOURNE/tvnoviny.sk

Príbeh ako z rozprávky: Ležali vedľa seba v pôrodnici, teraz čakajú bábätko

Jemma a Daniel sa obaja narodili v pôrodnici v Melbourne len pár hodín po sebe.

Tridsať rokov potom, čo sa ako bábätká prvýkrát stretli, privedú na svet vlastného potomka.
Tridsať rokov potom, čo sa ako bábätká prvýkrát stretli, privedú na svet vlastného potomka. Foto: Instagram/jemmamaree_

Príbeh ako z rozprávky zažili Jemma a Daniel Langleyoví z austrálskeho Melbourne. Ich matky sa spriatelili v pôrodnici, kde začalo aj ich priateľstvo. Potom sa ich životy rozdelili, stretli sa ale znovu po 14 rokoch. Od tej doby je z nich pár a teraz spolu čakajú bábätko.

Jemma a Daniel sa obaja narodili v pôrodnici v Melbourne len pár hodín po sebe. Ich matky, ktoré mali spoločnú izbu, si rýchlo padli do oka, a tak sa začali priateliť tiež ich deti. Jemma a Daniel sú spolu vyfotení už prvý deň po narodení, píše portál Daily Mail.

Až do svojich desiatich rokov boli takmer najlepšími priateľmi a stále sa vídali, hoci ich rodiny bývali v iných mestách. "Naše mamy stále udržiavali kontakt a často sa navštevovali, kým nám nebolo asi deväť alebo desať. Potom sme sa vydali každý svojou cestou," opísala Jemma.

ZDROJ: Instargram/jemmamaree_

Príbeh zamilovaného páru mal ale až začať v roku 2013. Jemma narazila na instagramovú stránku kaderníctva, ktoré vlastnila Danielova sestra Rhiannon. "Začala som ju sledovať a krátko na to som našla Daniela na facebooku. Začali sme si písať," rozpráva Jemma.

Čoskoro sa objednala k Rhiannon do salónu. A pretože kaderníctvo sa nachádza hneď vedľa domu, kde Danielova rodina bývala, rozhodol sa aj on za svojou starou kamarátkou zastaviť. Jemma ale bola zrovna uprostred farbenia vlasov. "Chcel ma pobozkať na tvár, ale skončil s farbou na klobúku," smeje sa.

Danielova matka potom naliehala, aby si po rokoch urobili znovu spoločnú fotku. To viedlo k prvému rande a od tej doby už boli nerozluční. Po dvoch šťastných rokoch požiadal Daniel svoju vyvolenú o ruku. Svadba sa konala v apríli 2017 a nasledujúci deň sa nasťahovali do nového domu.

ZDROJ: Instagram/jemmamaree_

Tým ale ich rozprávka neskončila. Tridsať rokov potom, čo sa ako bábätká prvýkrát stretli, privedú na svet vlastného potomka. Narodiť by sa mal v marci 2019. "Všetci si myslia, ako nie je náš príbeh je bláznivý. Ja si ale myslím, že sme pre seba boli stvorení," uzavrela Jemma.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy