16. 04. 2019 10:00 | PR článok

Maximálne rýchle vysávanie

Odoslať ešte posledný e-mail, urobiť si kávu a oddych po pracovnom dni môže začať. Aha, zabudli ste povysávať? Nevadí. S novým tyčovým vysávačom SpeedPro Max od Philips budete s prácou hotová skôr ako váš kávovar.

Pri drobných nehodách môžete použiť ručný vysávač, ktorý odnímete jedným kliknutím.
Pri drobných nehodách môžete použiť ručný vysávač, ktorý odnímete jedným kliknutím. Foto: Phillips Archív

Stačí jeden ťah

Vysávanie so SpeedPro Max je skutočne otázkou niekoľkých okamihov. S inovatávnou 360° LED hubicou povysávate viac nečistôt pri každom ťahu vpred aj vzad, a to aj popri stenách a nábytku. Každú plochu stačí prejsť len raz v jednom smere. Tajomstvom vysokého výkonu je najvýkonnejšia bezvrecková technológia Philips PowerCyclone 8. V kombinácii s otočnou hubicou bude pre vás vysávanie hračkou, bez ohľadu na to, či pôjde o koberec alebo tvrdú podlahu.

Osvetlená hubica vidí aj neviditeľné

LED osvetlenie integrované priamo na hubici vám pomôže vystopovať prach a nečistoty aj na skrytých alebo tmavých miestach. Pod nízkym nábytkom ich nielen uvidíte, ale vďaka ľahkej manipulácii na ne so SpeedPro Max aj bez problémov dosiahnete. Výkonná batéria vydrží pracovať až 65 minút v režime Eco, alebo 21 minút pri najsilnejšom Turbo režime. Nemusíte si pritom nič pamätať, ani sa obávať, či sa vysávač nevybije uprostred práce. Digitálny displej ukazuje rýchlosť a kapacitu batérie, takže budete vždy v obraze. Okrem toho displej signalizuje aj moment, kedy bude potrebné vymeniť filter.

Ručný vysávač na drobné nehody

SpeedPro Max sú v skutočnosti dva vysávače v jednom. Pri drobných nehodách môžete použiť ručný vysávač, ktorý odnímete jedným kliknutím. S ľahkosťou a hlavne rýchlo si s ním poradíte napríklad pri upratovaní omrviniek z čalúneného nábytku, ale aj zvieracích chlpov z pohoviek alebo matracov. V prípade potreby máte vždy poruke aj nástavec s kefou, ktorá je zabudovaná priamo do trubice. Keď sa naplní nádoba na prach, vyprázdnite ju jednoducho a hygienicky bez toho, aby sa vytvárali kúdoly prachu, alebo aby ste sa museli dotknúť nečistôt.

Testujte bez rizika

Referencie a hodnotenie sú skvelá vec, ale vlastná skúsenosť je na nezaplatenie. A preto vám Philips po zakúpení vysávača SpeedPro Max ponúka 45 dní na testovanie. Ak nebudete s produktom spokojní, Philips vám vráti peniaze. Nákupom teda nič neriskujete.

Kvalitné spotrebiče a ich široká škála od svetových značiek a produktov zaručujúcim zákazníkom kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn nájdete na eshope www.domoss.sk. Slovenský eshop fungujúci od roku 2007 s poradenstvom špecialistov, ktorí radi pomôžu vybrať v oblasti bielej, čiernej techniky, TV, audio, malých domácich spotrebičov a v oblasti smart domácnosti. V ponuke nájdete bicykle, e-biky ale aj e-kolobežky a potrebné príslušenstvo pre hobby.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy