12. 04. 2019 10:00 | BRATISLAVA/PR článok

Pripravte svoje deti na jarné dobrodružstvá v novej udržateľnej kolekcii H&M!

Je plná skvelých nápaditých tričiek, cool šortiek či iných trendových kúskov pre malých aj veľkých.

Detská kolekcia H&M.
Detská kolekcia H&M. Foto: PR článok
Detská kolekcia H&M.
Detská kolekcia H&M.
Detská kolekcia H&M.

Zime už dávno odzvonilo a jar netrpezlivo klope na dvere! Preto nastal čas pripraviť vašich najmenších na nové jarné dobrodružstvá a privítať jar vo veľkom štýle! Nová detská kolekcia je túto jar inšpirovaná populárnym námorníckym trendom.

Okrem typických námorníckych vzorov ako sú kotvy či pásiky však môžete v tohtoročnej jarnej detskej kolekcii očakávať aj veselé letné potlače či svieže jarné farby ako sú biela, belasá a námornícka modrá. Kolekcia je plná skvelých nápaditých tričiek, cool šortiek či iných trendových kúskov pre malých aj veľkých! Nechýbajú ani štýlové doplnky v podobe šiltoviek, sandálov, tenisiek či veselých čeleniek pre vaše najmenšie princezné.

Na dievčatá čakajú v kolekcii okrem skvelých doplnkov aj romantické šaty s volánmi alebo čipkou. Kolekcia je naozaj rôznorodá a plná skvelých nositeľných kúskov, ktoré sa medzi sebou výborne kombinujú a svojimi komfortnými strihmi sú do jarného počasia priam stvorené. Inšpirujte sa detskou kolekciou v H&M aj vy a prineste do šatníka vašich detí nový vietor a štýlové kúsky, ktoré vynosia celú sezónu.

Detská kolekcia H&M.
Detská kolekcia H&M. Foto: PR článok
 

Najaktuálnejšie trendy za najlepšiu cenu sa H&M snaží prinášať svojim zákazníkom udržateľným spôsobom a dokonca sa zaviazalo, že do roku 2030 bude vyrábať produkty iba z recyklovaných alebo udržateľne získaných materiálov. Práve preto je tohtoročná detská kolekcia Conscious, čo znamená, že je uvedomelá a vytvorená z udržateľných materiálov. V kolekcii sú použité materiály ako napríklad recyklovaný polyester, recyklovaná bavlna, lyocell alebo tencel. Túto jar môžete preto nakupovať nielen štýlovo, ale zároveň aj uvedomelo.

Jarná kolekcia je dostupná v detských oddeleniach vo všetkých kamenných predajniach na Slovensku.

Užite si jarné dobrodružstvá spolu so svojimi deťmi v kolekcii H&M so skvelou ponukou - 20% zľava pri nákupe nad 25€! Ponuka je platná vo všetkých kamenných predajniach na Slovensku od 4.4.2019 do 21.4.2019.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy