Správy z vášho kraja:
21. 01. 2014 12:21 | nl

Marcel Chlpík je vaše televízne ZLATÍČKO!

Víťazstvo v čitateľskej ankete týždenníka Eurotelevízia získal najmladší herec

Chlapi neplačú
Chlapi neplačú

Televízne zlatíčko je anketa o najobľúbenejšiu tvár z televíznej obrazovky, ktorú od roku 2007 v závere každého roka vyhlasuje programový týždenník Eurotelevízia. Čitatelia časopisu sa do ankety zapájajú prostredníctvom SMS hlasovania, ktorým rozhodujú o víťazovi.

V TOP 10 sa na prvom mieste umiestnil predstaviteľ Paľka Hronského zo seriálu Chlapi neplačú - Marcel Chlpík, ktorý si získal srdcia najväčšieho počtu divákov. Nie je však jediný z markizáckych seriálov, kto zabodoval! Piatu priečku obsadila herečka Nela Pocisková, šiestu Eva Rysová a ôsmu Ján Jackuliak - všetci traja zo seriálu Búrlivé víno. Z úspechu sa úprimne tešíme a všetkým výhercom blahoželáme.


Obľúbený seriál Chlapi neplačú sa po pauze opäť vracia na televízne obrazovky. Opäť sa tak budete môcť stretávať so slobodnou mamičkou Paulou, chutným chlapčekom Paľkom a zamilovaným sympaťákom Michalom. V nových častiach sa však objaví aj jedna nová postava. Herec Kamil Mikulčík poriadne zamieša karty. Po rôznych peripetiách, ktorými si Paula s Paľkom prešli, sú teraz šťastní po boku Michala. Táto idylka však netrvá dlho. Za Paulou a Paľkom znenazdajky prichádza Paľkov otec Viktor. Tento muž skomplikuje Paule život!

V seriáli Chlapi neplačú čaká Eriku v podaní Eleny Podzámskej tvrdý pád až na dno. Príde o kamarátky a pocíti bolesť, aj sama je však odhodlaná Paule strpčiť život: Podzámska sa v Teleráne prekecla: Prezradila dej seriálu Chlapi neplačú!

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?