23. 07. 2016 12:00 | Jana Bosáková

Vincze ako sedemhlavý drak? Vidíte dobre, celá fotografia v článku

Vieme, čo je za tým.

Viktor Vincze
Viktor Vincze Foto: Facebook.com/ViktorVinczeTVMarkíza

Málokto vie, že náš markizácky moderátor Viktor Vincze má k divadlu blízko. Vyrástol totiž na ochotníckych doskách v šalianskom dome kultúry spolu so zvyškom rodiny.


Viktor je ochotný už niekoľko rokov po sebe sa vzdať časti dovolenky, aby mohol stráviť necelé dva týždne v letnom detskom divadelnom tábore Babylon. Tábor však navštevuje od svojich ôsmich  rokov a v súčasnosti v ňom pracuje ako vedúci. Deťom odovzdáva to, čo sa za tie roky v tábore naučil.

Viktor Vincze
Foto: Markíza
 

V Babylone dostal za úlohu zrežírovať aj vlastnú divadelnú hru. „Každý rok máme inú tému. Vždy sa všetci vedúci v máji spolu stretneme a premýšľame, čo by mohlo byť  témou divadla, ktoré budeme robiť . Tento rok na mňa padlo predstavenie  vlk a sedem kozliatok. Keďže som mal v dielni dvadsaťtri detí, bolo to veľmi zábavne, všetko zrežírovať,“   dodal s úsmevom Viktor.

V minulosti si Viktor vedel samého seba predstaviť v divadle, reagoval dokonca na niekoľko ponúk a posielal životopisy. „Kedysi som sledoval herecké inzeráty veľkých divadiel, všetky však vyžadovali diplom z herectva, ktorý bohužiaľ nemám. Verím však, že divadlo sa dá robiť aj bez diplomu“ priznal moderátor.

Skúsenosti, ktoré získal vďaka divadlu mu dali základ aj pre šou Tvoja tvár znie povedome , kde stvárnil speváka Eltona Johna alebo raperku Nicki Minaj .

Viac  sa o Viktorovom pobyte v tábore dozviete vo videu.

 

Takto sa rokmi menila Zlatica Puškárová. Od redaktorky spravodajstva k televíznej hviezde. Máme fotogalériu.

Slovenská herečka Karin Haydu ukázala na sociálnej sieti dokonalú postavičku. Fotografiu nájdete TU, klikajte!

Herečka Zdena Studenková v exkluzívnom rozhovore pre náš web. "Nechcem byť s každým zadobre," povedala nám otvorene!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza