11. 01. 2017 10:13 | Marína Dobošová

Film Všetko alebo nič je už v kinách. Pozrite si fotky z premiéry!

Romantická komédia z pera Evity Urbaníkovej sa stane hitom!

Všetko alebo nič, premiéra
Všetko alebo nič, premiéra Foto: TV Markíza
Všetko alebo nič, premiéra
Všetko alebo nič, premiéra
Všetko alebo nič, premiéra, Pauhofová

Film Všetko alebo nič včera odštartoval svoju púť po slovenských kinách. Na bratislavskej premiéru filmu natočeného na motívy bestselleru Evity Urbaníkovej sa zišli takmer všetci, ktorí priložili ruku k dielu.

Nechýbala šťastná autorka scenára Evita, herci ako Táňa Pauhofová, Luboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Klára Issová či charizmatický poľský herec Paweł Deląg.

Z úspechu sa tešil aj producent Peter Núňez či režisérka Marta Ferencová.

Pozrite si našu galériu a určite sa vychystajte do kina. Čaká na vás zmes silných emócií, láska, pevné priateľstvo či sklamanie. A to všetko na pozadí malebnej Prahy či idylického Talianska.

Na portáli Markíza.sk pre vás chystáme aj exkluzívne rozhovory s Táňou Pauhofovou a Pawłom Delągom. Už čoskoro!

Pauhofová má po svojom boku riadneho fešáka! Tohto krásavca jej budete závidieť! Pôvabná herečka vám vo filme Všetko alebo nič predstaví poľského herca.

Meryl Streep skritizovala Trumpa. Kolegom sa z jej silných slov tisli slzy do očí Americká filmová hviezda tiež vyzvala prítomných v publiku, aby bojovali za slobodu tlače, ktorá pôsobí ako brzda Trumpovej moci.

Dominika Kavaschová a Tomáš Maštalír – opäť spolu! V seriáli Chlapi neplačú skončili pred oltárom. Ako to bude v Divokom Zapadákove?

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?