21. 04. 2017 18:00 | Reflex, -mad-

Polnišová so Šebovou: „Pred prvou klapkou sme chceli utiecť!“

Cuky Luky film je už v kinách!

Polnišová so Šebovou na premiére Cuky Luky filmu
Polnišová so Šebovou na premiére Cuky Luky filmu Foto: TV Markíza
Cuky Luky film Cuky Luky film, Diana Mórová, Petra Polnišová Cuky Luky film, Karel Janák Cuky a Luky mieria do kín Premiéra Cuky Luky filmu, Zuzana Porubjaková Premiéra Cuky Luky filmu, Adela banášová a Viktor Vincze Premiéra Cuky Luky filmu, Petra Polnišová a Zuzka Šebová Premiéra filmu Cuky a Luky. CUKYLUKY_tvnoviny.mp4

Cuky Luky film má za sebou prvé dni v slovenských kinách. Bláznivá komédia, ktorá je pre Petru Polnišovú a Zuzku Šebovú splneným snom, rozosmeje každého diváka.

Bodaj by aj nie! Petra sa totiž ako ťažkopádna jednoduchá Cuky bude snažiť získať korunku Miss Slovensko pod vedením Zuzky v úlohe bývalej Miss Luky. Sekunduje im pritom celá plejáda skvelých hercov, ako napríklad Diana Mórová, Roman Pomajbo, Lukáš Latinák, Viktor Vincze, Barbora Švidraňová, Števo Martinovič, Zuzka Porubjaková či Evelyn. Vo vedľajších rolách uvidíte Štefana Skrúcaného, Šoka Tabačka, Emmu Drobnú i Michala Kubovčíka.

Pozrite si reportáž Borisa Prša, ktorú ste mali možnosť vidieť v piatkovom Relfexe. Dozviete sa v nej všetky detaily a podrobnosti z prípravy a nakrúcania filmu priamo od tých najpovolanejších – Cuky a Luky.

 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?