Správy z vášho kraja:
18. 10. 2017 13:00 | nt

Móda z BMD: Farmárka Mokráňová ako sexica v koži, Pallová si zabudla nohavice

Prehliadky si nenechali ujsť ani známe osobnosti, medzi ktorými nechýbala herecká legenda Marína Kráľovičová.

Móda z BMD: Farmárka Mokráňová ako sexica v koži, Pallová si zabudla nohavice
Móda z BMD: Farmárka Mokráňová ako sexica v koži, Pallová si zabudla nohavice Foto: TV Markíza
Zora Czoborová
Lucia Mokráňová
Gabriela Drobová

Bratislavské módni dni odštartovali v pondelok. Na druhý deň si fanúšikovia módy mohli pozrieť nové kúsky od návrhárov a návrhárok zvučných mien ako Jana Pištejová, Izabela Komjati, Monika Vontsemu, Lenka Poulová či Ida Sandor.

Prehliadky si nenechali ujsť ani známe osobnosti, medzi ktorými nechýbala herecká legenda Marína Kráľovičová. Pani Kráľovičová vyzerala úžasne a mnohé mladšie ženy by si mohli od nej brať príklad už len čo sa týka životného optimizmu a vyžarovania skvelej energie.

Z mladších ročníkov sa prišli na nové módne kúsky pozrieť Zora Czoborová či Gabriela Drobová.

VŠETKY FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Prestížne módne podujatie si nechcela nechať ujsť ani bývalá reality hviezda a modelka Zuzana Strausz Plačková s kamarátkou. Do spoločnosti si vyšla aj jej ďalšia kamarátka a bývalá účastníčka Farmy Lucia Mokráňová, ktorá si v tento večer zvolila kožený sexy outfit. S jej vypracovanou postavičkou si to môže dovoliť.

Poriadne šokovala aj celebritná lekárka Alena Pallová, ktorá si obliekla až príliš krátky biely outfit. Vyzeralo to, akoby zabudla na spodnú časť. Ale určite nikoho nepohoršovala, pretože má skutočne pekné nohy.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?