Správy z vášho kraja:
20. 10. 2017 06:00 | zv

Dominika Cibulková otvorene o tehotenstve

Mnohým vŕta v hlavne otázka, či už je po svadbe v radostnom očakávaní.

Dominika Cibulková s manželom Michalom Navarom.
Dominika Cibulková s manželom Michalom Navarom. Foto: Instagram/dominikacibulkova

Naša najlepšia tenistka Dominika Cibulková nedávno zaskočila fanúšikov. Do konca roka si dáva od tenisu oddych. Aj keď jasne povedala, že je to pre vyčerpanie a potrebuje nabrať nové sily, mnohým začala vŕtať v hlave otázka, či skutočný dôvod nie je niekde inde.

Dominiku sme stretli na Fashion Live! a narovinu sa jej spýtali, či je v radostnom očakávaní. „Ešte nie. Jasné, že s našou svadbou, vzťahom a všetkým tým, ako nám to klape, nám napáda otázka založenia si rodiny. Ale táto pauza je presne na to, aby som si uvedomila, že chcem hrať tenis, chcem ešte dokázať veľké veci a má mi to pomôcť, aby som bola na budúci rok čerstvá a išla do toho na sto percent," povedala nám Dominika.

Oddych si užíva a konečne si nájde čas na, pre nás, obyčajné veci, akými sú prechádzky so psami v lese alebo návštevy kamarátov. S manželom Michalom Navarom sa chystajú na dovolenku, no zatiaľ nemajú vybratú destináciu. O pár dní ale navštívia kúpele v Piešťanoch. Dominika sa už nevie dočkať županu, papučiek a bahna.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?