Správy z vášho kraja:
21. 10. 2017 21:58 | nt

Titul Miss Universe 2017 putuje do Pezinka. Toto je najkrajšia žena Slovenska

Je ňou 19-ročná študentka strednej školy Vanessa Bottánová.

Titul Miss Universe 2017 putuje do Pezinka. Toto je najkrajšia žena Slovenska
Titul Miss Universe 2017 putuje do Pezinka. Toto je najkrajšia žena Slovenska Foto: Profimedia.sk

Slávnostné finále 19. ročníka Miss Universe 2017 moderovala skupina Hudba vesmírna. Po úvodnom predstavení dievčat sa diváci dozvedeli držiteľky prvých titulov. Miss Media sa stala finalistka číslo 8 Vladimíra Luttyová z Banskej Bystrice. Najkrajšiu tvár má finalistka číslo 7 Frederika Samuelová, ktorá získala aj titul Miss Mary Kay. Titul Miss Emma získala súťažiaca s číslom dva Patrícia Körössyová.

Finalistky sa predviedli v róbach z módneho domu La Casa Hermosa z Floridy. V porote boli fotograf Martin Fridner či Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová. Predsedníčkou poroty bola riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová Chovancová. Program spríjemnili aj hudobné vystúpenia skupín Gladiátor či Noc a Deň.

Po prehliadke v plavkách bolo rozhodnuté. Titul Miss Emma získala súťažiaca s číslom dva Patrícia Körössyová. Miss Tip sa stala finalistka s číslom 9 Vanessa Bottánová z Pezinka.

Druhou vicemiss sa stala finalistka s číslom 10 Patrícia Budaiová z Banskej Bystrice, ktorá má aj maďarské korene. Má 21 rokov, rada varí, fotí a pripravuje sa na štúdium bytového dizajnu. 

profimedia-0336135740(1).jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Prvou vicemiss je finalistka s číslom 7 Frederika Samuelová z Jasovej v okrese Nové Zámky. Dvadsaťštyriročná kráska vyštudovala masmediálnu komunikáciu. Pracuje v banke a pracovala aj ako redaktorka.

Titul Miss Universe 2017 získala finalistka s číslom 9 Vanessa Bottánová, 19-ročná rodáčka z Pezinka s mierami 90-60-94. Študentka maturitného ročníka by sa v budúcnosti chcela venovať móde a vlastne odevnej značke. Baví ju tiež štúdium jazykov.
Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?