13. 01. 2018 19:30 , článok bol aktualizovaný 14. 01. 2018 08:08 | zv

Príchody hostí na Ples v opere: Pozrite sa, s kým prišiel Boris Kollár

Vrcholom večera bolo vystúpenie maestra Karla Gotta.

Emília Vášáryová a Marián Chudovský.
Emília Vášáryová a Marián Chudovský. Foto: TASR
Emília Vášáryová a Marián Chudovský.
Lucia Hablovičová a Boris Hanečka
Dominik Hrbatý s manželkou.

Historická budova Slovenského národného divadla v Bratislave otvorila v sobotu o 19.00 h svoje brány, aby sa dobročinným Plesom v opere už po 18-krát symbolicky zahájila plesová sezónu na Slovensku. Pozvaných bolo 300 osobností spoločenského, kultúrneho aj hospodárskeho života aj s ich partnermi. Tohtoročný ples sa niesol v znamení osláv storočnice Československa.

Povestným úderom na gong ho symbolicky oficiálne otvorila podporovateľka jeho dobročinného zámeru Veronika Vadovičová, úspešná slovenská paraolympijská reprezentantka a trojnásobná zlatá olympijská víťazka v streľbe.

Veronika Vadovičová (2018)
Foto: Orange
 

Vrcholom večera bolo vystúpenie maestra Karla Gotta, ktorý sálu rozozvučil svojimi najznámejšími melódiami, a ktorý je právom označovaný za hudobnú legendu slovenskej aj českej scény.

Hostia začali do historickej budovy SND prichádzať už okolo 19.00 h. Medzi nimi nechýbali ani Emília Vášáryová, Lucia Hablovičová s Borisom Hanečkom, Dominik Hrbatý či Boris Kollár, ktorý opäť prišiel s dcérou Saškou. Fotky nájdete vo FOTOGALÉRII.

Začiatok Plesu v opere

 

Príchody hostí

 

Zlatica Švajdová Puškárová mapovala atmosféru na plese

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza