Správy z vášho kraja:
14. 01. 2018 09:50 | zv

Fotogaléria zákulisia Plesu v opere. Takto sa bavili hostia

Moderátorkou večera bola herecká legenda Božidara Turzonovová.

Moderátorka Plesu v opere Božidara Turzonovová.
Moderátorka Plesu v opere Božidara Turzonovová. Foto: Orange
Otvorenie Plesu v opere.
Úvodné vystúpenie.
Úvodné vystúpenie.

Plesová sezóna je na Slovensku otvorená. V sobotu podporilo 300 pozvaných hostí dobročinný Ples v opere. Špeciálny 18. ročník sa niesol v duchu osláv storočnice vzniku Československa. Povestným úderom na gong ples oficiálne otvorila Veronika Vadovičová, úspešná slovenská paraolympijská reprezentantka a trojnásobná zlatá olympijská víťazka v streľbe.

Moderátorkou večera bola herecká legenda Božidara Turzonovová, ktorá hviezdila v bielych šatách od módnej návrhárky Jany Pištejovej. Vrcholom večera bolo vystúpenie maestra Karla Gotta.

V historickej budove SND bola aj naša kolegyňa Zlatica Švajdová Puškárová, ktorej sa podarilo vyspovedať niekoľko pozvaných hostí. Pozrite si, ako sa zabával generálny riaditeľ Markízy Matthias Settele, hokejista Ľubomír Višňovský či kráľ tanečného parketu Vlado Kobielsky.

Fotky zo zákulisia nájdete vo FOTOGALÉRII.

 

Dobročinný Ples v opere

Poslaním jednej z najväčších dobročinných udalostí je prostredníctvom finančného výťažku podporiť program inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením a prispieť tak k ich rovnocennému prístupu k plnohodnotnému vzdelaniu. Svoj dobročinný zámer Ples v opere naplní v spolupráci s mimovládnymi neziskovými organizáciami - Koalíciou pre deti Slovensko a Nadáciou pre deti Slovenka - a práve vďaka podpore a štedrosti svojich vzácnych hostí.

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?