Správy z vášho kraja:
16. 01. 2018 10:10 | nt

Najsexy slovenská návrhárka má luxusnú postavičku. Z jej sexy tela pôjdete do kolien

Úspešná návrhárka dostala do vienka nielen krásu, ale aj talent.

Najsexy slovenská návrhárka má luxusnú postavičku. Z jej sexy tela pôjdete do kolien
Najsexy slovenská návrhárka má luxusnú postavičku. Z jej sexy tela pôjdete do kolien Foto: Instagram/ theklementine

Klementina Tomrecaj sa do povedomia verejnosti a najmä mladých Slovákov dostala spolu s jej kamarátom a biznis partnerom Milanom Švingálom. Dvojica bola vďaka kontroverznému oblečeniu, ktoré sama nosila, neprehliadnuteľná. A to oboch mladých šikovných ľudí doviedlo až k otvoreniu obchodu s vlastným oblečením. 

Od roku 2011 sa dostali medzi návrhársku špičku a ich oblečenie nosia aj celebrity ako Majk Spirit, Tina, Patrícia Vittek, Erika Judínyová, Adela Banášová či Dominika Cibulková.

Sú zaujímaví aj ako návrhárske duo, ale aj sami o sebe. Klementina, z ktorej chcela mať rodina skôr dcéru pracujúcu v ekonomickej oblasti, si presadila svoje a po strednej ekonomickej škole šla študovať na VŠVU odbor umelecká fotografia. Občas ale zavítala aj na odevný dizajn, keďže už počas strednej s kamarátkou vytvárali svoje oblečenie. 

Štúdium ale nedokončila a odišla do New Yorku, kde sa učila sama. S biznis partnerom Milanom sa chcú stále učiť niečo nové, a tak chvíľu žili a pracovali aj v Indii. Popri tom všetkom pomáhajú svojou tvorbou aj charite.

Klementina sa popri práci venuje aj svojej ďalšej vášni - cestovaniu. To je vidieť aj na Instagrame, kde pridáva jednu fotku za druhou. Okrem krásnych miest môžu jej fanúšikovia obdivovať na snímkach aj krásnu Klementinu a jej brutálne sexy postavu. Za ňu vďačí aj joge. 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?