Správy z vášho kraja:
14. 02. 2018 10:15 | nt

Plačková o dlhu v poisťovni: "Exekútorom nedám nič do huby, radšej pôjdem na dovolenku!"

Alebo si nakúpi kabelky...

Plačková o dlhu v poisťovni:
Plačková o dlhu v poisťovni: "Exekútorom nedám nič do huby, radšej pôjdem na dovolenku!" Foto: Instagram/ queen.plackova

Zuzana Strausz Plačková núdzou netrpí. Podniká, patrí medzi kráľovné slovenského Instagramu, z ktorého sa jej tiež pohrnú na účet nejaké peniaze. Neraz pomohla aj iným v núdzi a nepotrebuje sa tým chváliť.

Preto sa jej mnohokrát stáva, že keď sa pochváli luxusnou kabelkou alebo značkovým oblečením na fotkách na Instagrame, zahrnú ju ľudia vyčítavými komentárami, prečo radšej peniaze nevenuje na charitu.

Najnovšie niektorí ľudia Zuzane začali vypisovať, že keď si tak dobre žije, prečo si nevyplatí 3000 eurový dlh v zdravotnej poisťovni. Plačková tak cez instastories drsne odpovedala:

"Niektorí ľudia už fakt nevedia, čo na mňa kur... vymyslieť, lebo tak sa mám dobre. Začínajú vyťahovať to staré, k čomu som sa už vyjadrila v minulosti viackrát. Áno, mám dlh v zdravotnej poisťovni a nehanbím sa za to. Ten sa mi nenavyšuje, odkedy podnikám. Ale nebudem dávať peniaze exekútorom do huby. A keď bude amnestia vo VšZP, tak si dlh vyplatím ako prvá," povedala Zuzana.

"Môj dlh nenarastá, lebo si riadne platím poistné. Ide o rest z mladosti. A radšej ako dať exekútorom peniaze do huby, pôjdem s mužom na dovolenku alebo si nakúpim kabelky," dodala na sociálnej sieti.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?