Správy z vášho kraja:
25. 04. 2018 20:05 | TASR

Karla Gotta slovenskí fanúšikovia v Košiciach nakoniec neuvidia

Mnohonásobný československý a český Zlatý slávik musel odrieknuť účasť na koncerte s názvom Česko-slovenský večer v košickej Steel Aréne.

Karel Gott
Karel Gott Foto: Profimedia.sk

Českého speváka Karla Gotta (78), ktorý má množstvo fanúšikov aj na Slovensku, opäť sužujú zdravotné problémy. Umelec, ktorý leží s virózou, musel odrieknuť aj účasť na avizovanom koncerte s názvom Česko-slovenský večer, ktorý je pri príležitosti 100. výročia vzniku niekdajšieho Československa naplánovaný na 1. mája v košickej Steel Aréne.

Na podujatí by mali okrem mnohonásobného československého a českého Zlatého slávika zaspievať a zahrať publiku aj Marika Gombitová a Ondrej Kandráč so skupinou Kandráčovci. TASR sa zatiaľ ani z prostredia blízkeho organizátorom koncertu nepodarilo zistiť, kto legendu československej populárnej hudby nahradí.

„Božský Kája“, ako o tom informovalo v stredu internetové vydanie denníka Blesk s odvolaním na spevákovu hovorkyňu Anetu Stolzovú, zostáva v domácom liečení. Pre virózu však musel zrušiť kompletný pracovný program pre nadchádzajúce dni.

Gotta sužovala viróza naposledy vo februári, keď si jeho zdravotný stav vyžiadal dočasnú hospitalizáciu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?