Správy z vášho kraja:
16. 05. 2018 17:00 | ts

Majk Spirit druhým Slovákom vo vesmíre?

Aký projekt sa skrýva za tajomným hashtagom #starboy?

Majk Spirit
Majk Spirit Foto: Soul For Show

Fanúšikovia Majka Spirita sú už zvyknutí na to, že ich obľúbený raper rád dvíha latku kvality a kreativity s každým svojím novým projektom. V posledných rokoch zaujal a prekvapil čiernym a bielym dvojalbumom, ktorý z neho urobil hlas generácie Y, biografickou knihou či vlastným parfémom One Spirit.

Najnovšie sa okolo mena Majk Spirit skloňuje tajomný hashtag #starboy. Raper svoj nový projekt teasuje už niekoľko dní, o detailoch, však zatiaľ mlčí a neprezrádza nič konkrétne. Nie je jasné, či ide o názov jeho najnovšieho singla, klipu či dokonca ďalšieho sólového albumu, ktorého vydanie avízuje už dlhšie. Isté je len jedno, že pri rôznorodosti Majkových projektov z posledných rokov už vôbec nemusí ísť iba o čisto hudobný projekt…

V súvislosti s projektom #starboy raper zverejnil na svojich sociálnych sieťach počas posledných dní sériu tajomných nápovied. V piatok 11. mája to bol status “18. 5. 2018 letím do vesmíru.“ O päť dní neskôr, v stredu 15. mája nasledovala spoločná fotografia so slovenským kozmonautom Ivanom Bellom s komentárom: “Tento Pán je Plukovník Ing. Ivan Bella, prvý a jediný Slovák, ktorý bol vo vesmíre… ZATIAĽ!!! Schváľne si tipnite, kto bude ďalší?” 

Majk Spirit
Foto: Instagram/majkspirit
 


Spoločným menovateľom oboch záhadných statusov Majka Spirita je iba spomínaný tajomný hashtag #starboy a dátum 18. 5. 2018, ktorý sa v nich objavuje. Fanúšikovia sa teda pravdepodobne práve v ten deň dozvedia, s akým nečakaným projektom prekvapí ich obľúbený raper tentokrát.

Dnes, dva dni pred skloňovaným dátumom 18. 5. 2018 raper prezrádza v poradí tretiu nápovedu – v súvislosti s projektom #starboy sa údajne pred pár týždňami ocitol v Kennedyho vesmírnom stredisku na americkom Myse Canaveral - najznámejšom kozmodróme na svete, z ktorého štartujú do vesmíru raketoplány NASA…   

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?