25. 09. 2018 14:15 | nt

Slovenská blogerka šokovala na prehliadke. V tangáčoch odhalila poriadnu húštinu

Kontroverzná mladá žena dorazila v extravagantnom outfite, ktorý viac odhaľoval ako zahaľoval.

Slovenská blogerka šokovala na prehliadke. V tangáčoch odhalila poriadnu húštinu
Slovenská blogerka šokovala na prehliadke. V tangáčoch odhalila poriadnu húštinu Foto: Profimedia.sk
AlexWortex69 s Borisom Kollárom a jeho dcérkou Ester
AlexWortex69
AlexWortex69

Hneď v prvý deň Bratislavských módnych dní zažili prítomní hostia a zrejme aj predvádzajúce modelky poriadny šok. Medzi pozvanými nechýbala slovenská blogerka Alex, ktorá si na sociálnych sieťach hovorí AlexWortex69.

Kontroverzná mladá žena dorazila v extravagantnom outfite, ktorý viac odhaľoval ako zahaľoval. Vlastne zahalil len to najintímnejšie. Z nohavičiek jej však vykúkala poriadna húština, ktorá sa nedala prehliadnuť. 

FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRII.

Alex sa takto oblieka bežne a stretnete ju podobne oblečenú aj v uliciach Bratislavy počas pracovných či voľných dní. Je totiž zástancom hesla "ži a nechaj žiť". Ako už niekoľkokrát zdôraznila vo svojich videách na Instagrame, je odlišná a rešpektuje rozličnosť aj na iných. Ak by to podľa nej robili všetci, svet by bol krajší. 

Blogerka na svojom Instagrame predvádza to, na čo táto konzervatívna spoločnosť nie je zvyknutá a v mnohých to vzbudzuje zlosť. Okrem šialených módnych kúskov však aj ukazuje, čo jedáva a ako pripravuje jednotlivé recepty.

Je totiž raw vegánka, rovnako ako celá jej rodina. Po tom, ako takáto strava zachránila jej mame život, rozhodla sa to skúsiť aj Alex spolu s otcom a bratom. 

A aká je Alexina odpoveď na nenávistné komentáre a správy od ľudí? Prečítajte si jej odpoveď v nasledujúcom príspevku:

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza