14. 11. 2018 14:00 | zv

Silvia Kucherenko prvýkrát o rozvode. Jej vyjadrenie vás prekvapí

Len nedávno potvrdila, že sa jej manželstvo rozpadlo.

Silvia Kucherenko.
Silvia Kucherenko. Foto: Instagram/official_silviakucherenko

Silvia Kucherenko nedávno pred denník Nový Čas potvrdila, že sa jej desaťročné manželstvo skončilo. Známa modelka sa doteraz o rozvode bližšie nevyjadrovala a dôvod rozpadu vzťahu s Ukrajincom Sergejom nekomentovala. Teraz ale urobila výnimku.

Pre denník povedala, že to nebolo ľahké rozhodnutie a určite k nemu nedospeli zo dňa na deň. „Deväťdesiatdeväť percent žien, ktorým sa stala takáto vec, sa vykašľali na svoju polovičku po pol roku. Ľudia sa rozvádzajú za oveľa menšie hlúposti, tak sa pozrite do svojej spálne. Aj keď sa rozídete s niekým, tak môžete sa mať radi, nie hádzať po sebe kamene," okomentovala situáciu Silvia.

Spoločná archívna snímka.
Spoločná archívna snímka. Foto: Profimedia.sk
 

Mama sedemročného Alexa viac povedať nechcela a detaily si nechala pre seba. Podľa jej slov sú veci, ktoré by mali zostať medzi dvoma ľuďmi a nepatria na verejnosť. Na manžela, ktorý dostal 11-ročný trest za mrežami, ale nezanevrela a nič zlé na jeho adresu nepovedala.

Stále ho podporuje a verí v jeho nevinu. „Je úžasný človek, nikomu neublížil. Veď viem, s kým som žila," dodala. Nového partnera nehľadá a veciam necháva voľný priebeh. V jej prípade teda neplatí, nový účes = nová láska.

Sergeja Kucherenka odsúdili.
Sergeja Kucherenka odsúdili. Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza