25. 07. 2016 18:35 | MEXIKO/ Jakub Trajteľ

Keď budeš moja sa vracia! Toto ste o vašej obľúbenej telenovele netušili

V čase nakrúcania to v súkromí poriadne iskrilo nielen medzi predstaviteľmi Palomy a Diega, ale i...

Keď budeš moja - Paloma (Silvia Navarro) a Diego (Sergio Basañez)
Keď budeš moja - Paloma (Silvia Navarro) a Diego (Sergio Basañez) Foto: Avant Venture Distribution

od 1. augusta sa na obrazovky Doma každý pracovný deň popoludní o cca 14.45 vráti mimoriadne obľúbená mexická telenovela Keď budeš moja (Cuando seas mía). Príbeh mladej, krásnej a ambicióznej zberačky kávy Theresy Suárezovej (Silvia Navarro), ktorej nik nepovie inak ako Paloma, pozná určite každý, kto posledné desaťročie žil na Slovensku.

V čom spočíva úspech tejto telenovely, ku ktorej sa stále tak radi vraciame? Nuž, tvorcovia v tom majú jasno. Hlavní hrdinovia vraj prejavovali až nezvyčajne silnú vášeň.

„Chceli sme posilniť romantickú stránku príbehu. Pôvodne sme plánovali zaradiť viac nebezpečných a napínavých scén, ale nakoniec sme urobili kompromis, aby sa v niektorých krajinách mohla telenovela vysielať aj pred ôsmou hodinou večer. Viac ako nahotu sme zdôraznili city a sociálny podtón príbehu,“ povedali tvorcovia.

 

 
Čo však možno neviete, je fakt, že medzi niektorými hrdinami to iskrilo aj v súkromí. Tak napríklad ústredný pár Silvia Navarro (Paloma) a Sergio Basañez (Diego) boli milencami aj v skutočnosti.

Zoznámili sa v roku 1999 pri nakrúcaní telenovely Catalina y Sebástian. Vášnivá romanca medzi Silviou a Sergiom sa nakoniec skončila, dodnes však zostali priateľmi. No keď filmovali telenovelu Keď budeš moja, nemali problémy so zamilovanými scénami.

Keď budeš moja - Fabián (Rodrigo Abed) a Bárbara (Anette Michel)
Keď budeš moja - Fabián (Rodrigo Abed) a Bárbara (Anette Michel) Foto: Avant Venture Distribution
 


Rovnako na tom boli aj predstavitelia intrigánskych manželov Bárbary a Fabiána, mexickí herci Anette Michel a Rodrigo Abed. Počas nakrúcania seriálu medzi nimi vzplanula iskra, a tak sa manželmi stali nielen na televíznych obrazovkách, ale aj v skutočnosti. V roku 2002 si povedali čarovné „Áno!“ Manželstvo im však vydržalo iba rok, v roku 2003 sa rozviedli...


Prečítajte si aj:
* Jedine u nás: Toto budú slovenské hlasy tureckých hviezd v seriáli Vymenené životy!
* Sarita zo Skrytej vášne: Stále ako dievčatko!
* Chutný koktail z Velvetu: Namiešajte si ho aj vy!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz