10. 01. 2017 11:30 | LOS ANGELES/TASR

Brad Pitt a Angelina Jolie prekvapili. Prvé spoločné vyhlásenie od rozchodu

Obaja rodičia sú podľa vlastných slov odhodlaní riešiť celú záležitosť spoločne.

Na snímke Brad Pitt a Angelina Jolie počas scény z filmu By the Sea.
Na snímke Brad Pitt a Angelina Jolie počas scény z filmu By the Sea. Foto: TASR

Jeden z najslávnejších hollywoodskych manželských párov - Angelina Jolie a Brad Pitt - vydal v noci nadnes prvé spoločné vyhlásenie odvtedy, ako Angelina podala vlani v septembri žiadosť o rozvod.

Dvojica vo vyhlásení uviedla, že podrobnosti ohľadne rozvodového konania chce v budúcnosti riešiť výhradne v súkromí, aby tak chránila svojich potomkov. Na dosiahnutie toho sa rozhodla využiť služby súkromného sudcu, špecifického inštitútu, ktorý existuje v Kalifornii.

"Obe strany a ich právny zástupca podpísali dohody, ktorých zámerom je ochraňovať ich deti a rodinu, a to zachovaním dôvernosti všetkých súdnych dokumentov a využitím súkromného sudcu, na vykonanie všetkých potrebných právnych rozhodnutí a uľahčenie urýchleného vyriešenia všetkých ostávajúcich problémov," píše sa vo vyhlásení páru.

Táto fotka je už minulosťou.
Táto fotka je už minulosťou. Foto: TASR
 

Obaja rodičia sú podľa vlastných slov odhodlaní riešiť celú záležitosť spoločne, aby tak prispeli k zahojeniu rán a vzájomnému zmiereniu. Angelina Jolie a William Bradley "Brad" Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci, v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu.

V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii, neskôr na francúzskom zámku Miraval. Dvojica má spolu šesť detí. Tri z nich - 15-ročného Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, 12-ročného Paxa z Vietnamu a 11-ročnú Zaharu z Etiópie - si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolieová vo francúzskom Nice porodila dvojčatá Knoxa a Vivienne.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?