10. 01. 2017 12:50 | USA/zv

Najhlbšie výstrihy Zlatých glóbusov: Pristávacie dráhy vs. bujné dekolty

Dámy predvádzali jeden hlbší výstrih za druhým. Napriek tomu, že mnohé z nich ho nemali čím vyplniť.

Móda zo Zlatých glóbusov
Móda zo Zlatých glóbusov Foto: AP

Ukáž, čo máš, aj keď nič nemáš. Aj tento rok mohli muži na ženách z červeného koberca Zlatých glóbusov oči nechať. Dámy predvádzali jeden hlbší výstrih za druhým. Napriek tomu, že mnohé z nich ho nemali čím vyplniť.

Aj keď mužov zrejme viac potešia plnšie dekolty, aj v tomto prípade platí, že menej je viac. Mnohé z prítomných hviezd, ktoré si neľahli pod nôž plastického chirurga, zatienili obdarovanejšie kolegyne.

Ukáž, čo nemáš

Do tejto kategórie patrí rozkošná blonďavá herečka Kristen Bell. V čiernej róbe od
Jenny Packham nič nepokazila, ale ani asi neohúrila. V tomto prípade bije do očí skutočne len ten prázdny výstrih.

Kristen Bell
Kristen Bell Foto: AP
 

Manželka Justina Timberlakea Jesicca Biel výrazne schudla. Herečka známa z tínedžerského seriálu V siedmom nebi sa stala v roku 2015 mamičkou. S odchádzajúcimi kilogramami odišli aj jej prednosti.

Jessica Biel
Jessica Biel Foto: AP
 

Nežná ako princezná. Emma Stone si z gala večera odniesla cenu za najlepší ženský herecký výkon v muzikáli alebo komédii. Na červenom koberci vyzerala úžasne. V jej prípade si rozhodne nevieme predstaviť, že by to v oblasti výstrihu vyzeralo inak. 

Emma Stone
Emma Stone Foto: TASR
 

Kategóriu ukáž, čo nemáš, uzatvára herecká hviezda Drew Barrymore. Herečka a matka dvoch detí vždy bol viac chlapčenský typ. Nevyzerá na to, že by doma plakala do vankúša, že jej Pán Boh nenadelil to, čo iným ženám.

Drew Barrymore
Drew Barrymore Foto: AP
 

Ukáž, čo máš

Kráľovná červených kobercov. Blake Lively má módu v krvi. Čerstvá dvojnásobná mamička mala vždy peknú ženskú postavu a po druhom pôrode sa na tom nič nezmenilo.

Blake Lively
Blake Lively Foto: TASR
 

Táto kategória by sa bez modelky a herečky Emily Ratajkowski nezaobišla. Britka s koreňmi v Poľsku veľmi rada ukazuje svoje dokonalé telo. Keď na Instagrame pribudne jej ďalšia nahá fotka, nikto sa nad tým nepozastavuje. Na červenom koberci sa s výberom róby ešte krotí. 

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski Foto: AP
 

Toto jej vyšlo. Mandy Moore sa stala kráľovnou výstrihov na Zlatých Glóbusov. Herečka vkročila na červený koberec, usmiala sa a všetci jej podľahli. Aj keď, na ten úsmev, sa jej pozrel zrejme len málokto.

Mandy Moore
Mandy Moore
 

A tu je jasný príklad toho, že menej je viac. Sympatická herečka Kaley Cuoco prekvapila výberom šiat. V jej poriadne hlbokom výstrihu ukázala stopy po chirurgickom zákroku.

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco Foto: TASR
 

Kategóriu ukáž, čo máš uzatvára len 19-ročná Kylie Jenner. Reality hviezdička nemohla na gala večere chýbať a napriek svojmu mladému veku pôsobila ako oveľa zrelšia žena. O jej prednostiach sa už dlho špekuluje, či sú výtvorom plastického chirurga, alebo nie.

Kylie Jenner
Kylie Jenner Foto: AP
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?