10. 01. 2017 17:40 | BRATISLAVA/ Reflex

Na Slovensku o nej nič nevieme, ale sexy Nina vystupuje so svetovými hviezdami

Nine už ako malej učarovala flauta a nikdy si nemyslela, že vďaka nej sa stretne so slávnymi ľuďmi.

flautistka copy.jpg
flautistka copy.jpg

Vystupuje na jednom pódiu so slávnymi menami, no na Slovensku o nej nič nevieme. Talentovaná, krásna a úspešná Modrančanka Nina Sivošová žije už dlhšie v Prahe, kde má viac možností spolupracovať so svetovými hviezdami, s ktorými potom cestuje po svete. Svoj život doslova upísala hudbe.

"Moja mama je klaviristika a pre mňa to odmalička bola samozrejmá vec. Trávila som všetok voľný čas buď s ňou, na základnej umeleckej škole alebo počúvaním hudby. Ešte keď som bola v brušku, tak mama hrávala, takže to bolo mojou prirodzenou súčasťou," hovorí Nina.

Nine už ako malej učarovala flauta. "Nikdy som nerozmýšľala nad tým, že by som sa uberala iným smerom. Keď som bola na gymnáziu a všetci spolužiaci sa rozhodovali, že budú robiť, trošku som zvažovala aj ja, že čo iné by som mohla robiť, ale nakoniec bolo jasné, že zostanem pri hudbe," povedala Nina.

"Mám veľmi rada mnohožánrovosť a myslím si, že jedno bez druhého by ma až tak nebavilo ako keď to môžem takto striedať," prezradila hudobníčka.

Vďaka hudbe precestovala kus sveta. "Hudba mi v prvom rade priniesla veľmi veľa neopakovateľných zážitkov a stretla som sa s veľmi zaujímavými ľuďmi, hudobníkmi, ktorých som obdivovala ešte ako malá," hovorí.

Talentovaná flautistka tak vystupovala na jednom pódiu s Kim Wilde, skupinou Nazareth, Europe či Status Quo. "Pre mňa bol najväčší zážitok hrať so spevákom Deep Purple. Bolo to niečo, čo som si nikdy nepredstavovala, že je možné. Ja so svojou flautou a Deep Purple. Výborný zážitok bola spolupráca s Alicom Cooperom, ktorého som sa spočiatku trošku obávala, tým, že je to veľká hviezda s veľkou charizmou," prezradila Nina.

Pozrite si reportáž Jarmily Kováčovej.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?